W środę (13 maja) odbyła się premiera spektaklu „Restaurant Scandal” przygotowanego przez młodzieżową grupę „Teatr z Końca Polski” działającą przy Włodawski Dom Kultury. Wydarzenie przyciągnęło liczną publiczność i po raz kolejny pokazało, jak dużym potencjałem artystycznym dysponuje włodawska młodzież.
Sala Sezam na jeden wieczór zamieniła się w dawną rewię i stylizowaną restaurację. Widzowie mogli podziwiać kabaret pełen humoru, intryg i niespodziewanych zwrotów akcji. Organizatorzy zadbali również o interaktywną formę przedstawienia. Publiczność wcieliła się w gości restauracji i aktywnie uczestniczyła w spektaklu. Dodatkową atrakcją był poczęstunek przygotowany przez Koło Gospodyń Miejskich Zosie Samosie. Praca nad przedstawieniem trwała trzy miesiące. W tym czasie młodzi aktorzy współpracowali z profesjonalnym zespołem muzycznym oraz rozwijali swój warsztat aktorski pod okiem aktora Dominik Bąk.
Dalszą część informacji przeczytają Państwo na stronie Nowego Tygodnia.





