Miasto z prestiżowym tytułem

Włodawa znalazła się w gronie najbezpieczniejszych samorządów w Polsce. Miasto Trzech Kultur zostało wyróżnione w I edycji Ogólnopolskiego Konkursu Rankingowego „Bezpieczna Gmina 2025” i otrzymało tytuł, znak jakości oraz statuetkę.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 7 września w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Włodawę reprezentowała komendant Straży Miejskiej, Agnieszka Trzebunia, która odebrała nagrodę. Szczególnym wyróżnieniem uhonorowano również burmistrza Wiesława Muszyńskiego, który zdobył tytuł „Lider z Pasją” – za zaangażowanie i działania na rzecz budowania kultury bezpieczeństwa w naszym mieście. Nagroda trafiła też do Przedszkola Miejskiego nr 1 we Włodawie, które otrzymało certyfikat „Bezpieczne Przedszkole – Przyjazne Miejsce”. Dyrektor placówki, Renata Torbicz, odebrała wyróżnienie podczas gali.

Konkurs organizowany jest przez Fundację Wspierania Jakości i Innowacji z Krakowa. Jury złożone z ekspertów ds. bezpieczeństwa oceniało m.in. inwestycje infrastrukturalne, programy edukacyjne, współpracę z policją i strażą oraz nowoczesne rozwiązania w zarządzaniu kryzysowym. Włodawa została doceniona za kompleksowe podejście do bezpieczeństwa.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 komentarz "Miasto z prestiżowym tytułem"

  1. ile ta nagroda kosztowała miasto????

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Przejdź do treści