Mała, nowoczesna i funkcjonalna kasa fiskalna? Novitus Link Online!

Choć każdy przedsiębiorca przy wyborze technologii sprzedaży może koncentrować się na innych aspektach, wielu jednak stara się znaleźć taką, która okaże się optymalnym połączeniem wielu korzystnych rozwiązań. Czyli wysokich parametrów użytkowych, atrakcyjnej funkcjonalności, wygodnej obsługi oraz solidnej, estetycznie wyglądającej konstrukcji. Takie modele znajdziemy wśród propozycji uznanych, polskich producentów urządzeń rejestrujących. Przykład? Novitus Link Online – nieduża kasa fiskalna o zdecydowanie niemałych możliwościach.

To, co z zewnątrz – aspekt konstrukcyjny kasy fiskalnej online od Novitus

Dwie kwestie nie ulegają wątpliwości. Pierwsza – budowa urządzenia rejestrującego nieraz okazuje się ważnym aspektem czy to przy wyborze technologii sprzedaży, czy też przy późniejszym jej użytkowaniu. Druga – w przypadku modelu Novitus Link Online rozwiązania konstrukcyjne z pewnością należy traktować w kategorii atutów. Kasa fiskalna, choć należy do segmentu technologii stacjonarnych, zarazem charakteryzuje się małymi gabarytami, co czyni z niej wygodne w obsłudze rozwiązanie nawet na niedużych stanowiskach pracy. W rezultacie dobrze odnajdzie się także w sklepach, punktach gastronomicznych lub innych placówkach o dość ograniczonej przestrzeni.

Ponadto, model od Novitus charakteryzuje się wyjątkową solidnością wykonania. Ten fakt odzwierciedla m.in. dobre spasowanie poszczególnych elementów, szczelność konstrukcji i jej odporność na intensywne użytkowanie. To zresztą nie wszystko, co można powiedzieć o realizacji kasy Link Online. Urządzenie zwraca uwagę również ze względu na atrakcyjne wzornictwo. Design modelu marki Novitus wynika ze zgrabnego połączenia klasycznej elegancji, nowoczesnego stylu, ergonomicznej sylwetki i estetycznego zestawienia barw. Co więcej, Link Online występuje w trzech wersjach kolorystycznych: czarno-szarym, biało-pomarańczowym oraz czarno-pomarańczowym. Miły dla oka wygląd urządzenia podkreślają też dokładnie wykonane przyciski klawiatury i dwa czytelne, podświetlane, graficzne ekrany LCD. Dzięki atrakcyjnemu wyglądowi Novitus Link Online znakomicie prezentuje się w przedsiębiorstwach, które kładą też nacisk na komunikację wizualną. Design kasy online korzystnie wpływa na prestiż marki, pasuje do różnych wystrojów wnętrza i może posłużyć jako dodatkowe narzędzie promujące firmę, jej ofertę i obsługę klientów.

To, co wewnątrz – funkcje i rozwiązania modelu Link Online

Zalety kasy rejestrującej online Novitus z całą pewnością nie kończą się na cechach konstrukcyjnych i wizualnych. Jeszcze więcej Link Online ma do zaoferowania pod względem parametrów użytkowych oraz dostępnych funkcji. Oczywiście zasadniczą kwestią jest tu pełna zgodność ze standardami nowoczesnego systemu fiskalizacji. Model Link Online został wyposażony w pamięć chronioną, która bezpiecznie przechowuje ważną dokumentację w formie cyfrowej (np. kopie wystawionych paragonów czy raporty dobowe). Ponadto, gwarantuje możliwość współpracy z terminalem płatniczym, a przede wszystkim – transmituje przez internet niezbędne informacje do Centralnego Repozytorium Kas. W tym celu wykorzystuje połączenie przewodowe z komputerową siecią LAN. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by rozszerzyć funkcjonalność Link Online o rozwiązania do zdalnej komunikacji z CRK (Wi-Fi czy GSM).

Mimo niepozornych gabarytów, model marki Novitus zdradza właściwości charakterystyczne dla urządzeń z segmentu systemowych kas fiskalnych. Dlaczego? Choćby ze względu na możliwość zaprogramowania w Link Online naprawdę pokaźnej bazy towarowej. Opisywana technologia pozwala zdefiniować aż 20 000 pozycji PLU, przypisywanych poszczególnym produktom lub usługom z oferty. Oznacza to, że kasa fiskalna jest gotowa do pracy w przedsiębiorstwach dysponujących bogatszym asortymentem. Innym, pozytywnym aspektem Link Online są rozbudowane standardy komunikacyjne. Ich możliwości to nie tylko płynny przesył danych do CRK. Liczne złącza różnego typu (m.in. USB, RS-232) oferują integrację kasy rejestrującej z urządzeniami peryferyjnymi takimi jak waga elektroniczna, szuflada na pieniądze, komputer lub czytnik kodów kreskowych. Innymi słowy, Novitus Link Online sprawdzi się również w działalnościach wymagających stworzenia bardziej rozbudowanego, sprawnie funkcjonującego systemu sprzedaży. Co jeszcze da się powiedzieć o innych plusach tej kasy?

– Działanie modelu Link Online opiera się na zastosowanych, wydajnych podzespołach. Można tu wymienić 32-bitowy procesor o taktowaniu 524 MHz oraz pojemną pamięć, biorąc pod uwagę zarówno operacyjną, jak i wewnętrzną. Komfort obsługi kasy Novitus wynika też m.in. z zaimplementowania w klawiaturze urządzenia przycisków funkcyjnych, które świetnie sprawdzają się choćby do szybkiej sprzedaży wybranych towarów bądź usług. Warto wspomnieć też, że wbudowany mechanizm termiczny Fujitsu FTP 628 zapewnia prostą instalację rolki papieru oraz sprawny wydruk paragonów, na których może się znaleźć NIP klienta, logo firmy czy nawet dodatkowa, zdefiniowana wcześniej grafika – wymienia Marcin Ciechowicz, ekspert z Polskiego Centrum Kas Fiskalnych.

Jeśli dodamy do tego inne rozwiązania, np. wystawianie informacji o aktualnych promocjach, bonów, biletów, potwierdzeń dotyczących opakowań zwrotnych i innych typów dokumentów, zyskujemy naprawdę nowoczesną, multifunkcjonalną technologię sprzedaży, zamkniętą w eleganckiej, zgrabnej i, co ważne, niedużej konstrukcji. Technologię, która z racji swych możliwości jest w stanie skutecznie wspierać działalności handlowe i usługowe o różnych profilach, oczekiwaniach i warunkach pracy. Dowiedz się więcej o Novitus Link Online, aby mieć jeszcze pełniejszy obraz urządzenia rejestrującego, oferującego optymalne połączenie rozwiązań dla biznesu.

Skip to content