Lubelskie więzienia szukają pracowników. Sprawdź wymagania

Zakłady karne w województwie lubelskim ogłosiły rekrutację na stanowiska psychologów i wychowawców. Wśród jednostek, które poszukują pracowników, są między innymi jednostki w Chełmie, Krasnymstawie i Włodawie. Sprawdzamy, jakie wymagania musi spełnić kandydat do pracy w służbie więziennej.

– Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Lublinie ogłosił rozpoczęcie postępowania kwalifikacyjnego do służby w jednostkach penitencjarnych okręgu lubelskiego. Więzienia szukają pracowników na stanowisko młodszego psychologa lub wychowawcy – informuje kpt. Edyta Radczuk, rzecznik prasowy Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Lublinie. 

Lubelska służba więzienna ma 12 wakatów. Praca ma odbywać się w systemie jednozmianowym w wymiarze 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku.

Dokumenty kandydaci mogą składać w formie papierowej, osobiście lub za pośrednictwem poczty (decyduje data stempla pocztowego) do poszczególnych jednostek w Białej Podlaskiej, Chełmie, Hrubieszowie, Krasnymstawie, Lublinie, Opolu Lubelskim, Radomiu, Włodawie, Zamościu i Żytkowicach w terminie do 23 stycznia. 

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

Skip to content