Lubelskie. Polityczny romans, czy coś więcej? Burmistrz z lewicy coraz bliżej prawicy

Czy kolejny lokalny działacz lewicy zmieni barwy? – pytają włodawscy politycy o ostatnią aktywność burmistrza tego miasta Wiesława Muszyńskiego. On sam deklaruje współpracę z wszystkimi politykami, którzy mogą w jakiś sposób pomóc miastu.

Wygląda na to, że burmistrz Muszyński, mimo że szefuje też włodawskiej lewicy podąża drogą jaką obrała jego do niedawna partyjna koleżanka poseł Monika Pawłowska – krytykuje zastrzegający sobie anonimowość jeden z włodawskich polityków. – Uważam, że z dnia na dzień jest mu coraz bliżej do Porozumienia Gowina. Akurat poseł Pawłowska od lat, jeszcze będąc posłanką lewicy, jako jedyna przedstawicielka parlamentu zaszczycała patriotyczne uroczystości w naszym mieście.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Dziennika Wschodniego.

1 Komentarz do "Lubelskie. Polityczny romans, czy coś więcej? Burmistrz z lewicy coraz bliżej prawicy"

 1. To by się nawet zgadzało. Podejście do zieleni W mieście i robienia “łaski” bonzom od kostki i patodeweloperom Muszyński ma bardzo konserwatywne

  • A ty już sprzątasz po swoim psie?

   • Tak Krzysiu sprzątam. Dzięki, że się interesujesz. Doceniam. Zwłaszcza, że wiem jakie to dla Ciebie trudne do pojęcia w Twoim ograniczonym rozumku sekretarza.

 2. Zawsze wierny korytu, bo co jak go od niego oderwą, z czego będzie żyć?

 3. Mieszkaniec | 19 maja 2021 at 20:51 |

  Dla dobra powiatu powinien w koalicji być PiS.. w Chelmskim powiecie to rozumieją i ostatnio na drogi dostali 55 mln a powiat wlodawski 0 zł.

 4. To dobrze że rozmawia z różnymi posłami. Lepsze to niż lament w gazecie że nie dali pieniędzy i obrażanie się na wszystkich.inni samorządowcy mogą się uczyć

 5. To jakieś dowcipy burmistrz opowiada ” więcej pieniędzy na włodawska lecznicę” a co burmistrz ma wspólnego ze szpitalem powiatowym? To nich jeszcze doda że chce walczyć o pokój na świecie.

 6. Tak, niech wszyscy się sprzedadzą, homonto na szyję, klapki na oczy, worek z sianem i do kierata

 7. Hahahahaha.Tylko patrzec jak Wieslaw “kostka brukowa” Muszyński zacznie stawiac pomniki Wojtyly ramie w ramie z holim i mariuszem. Groteska

 8. To jak on tak skacze z partii do partii to z jakiej opcji ma on startować do sejmu z PiSu czy SLD, bo już wszędzie się chwali, ze będzie miał „jedynkę”???

 9. Ciekawe, jakie sprawy spowodowały, że prawie od miesiąca nie ma vloga miejskiego?

 10. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.