Losowanie solarów we wtorek

W najbliższy wtorek 10 lipca o godzinie 16.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego we Włodawie odbędzie się publiczne losowanie nieruchomości na których będą instalowane solary w 2018 i 2019 roku.Projekt dotyczący dostawy i montażu instalacji solarnych jest przewidziany na 2 lata (2018 – 197 szt., 2019 – 196 szt. ) i obejmuje łącznie 393 instalacje różnych typów. W trakcie czterech kwietniowych spotkań z właścicielami-uczestnikami projektu, zdecydowaliśmy by wybór nieruchomości na których będą one montowane w każdym roku odbył się w najbardziej przejrzysty i obiektywny sposób czyli poprzez losowanie – wyjaśnia Burmistrz Wiesław Muszyński – Należy jednak pamiętać o dwóch rzeczach. Po pierwsze, w związku z nowymi zasadami ochrony danych osobowych, nie będziemy losować nazwisk właścicieli ani adresów nieruchomości, lecz numery pod którymi będą zakodowane adresy w układzie alfabetycznym i zgodnie z kolejnością porządkową numeracji domów. Po drugie losujemy 197 nieruchomości przeznaczonych do montażu w 2018 roku i 196 nieruchomości do montażu w 2019 roku, natomiast konkretną datę montażu ustalać będzie z ich właścicielami wybrany już w przetargu wykonawca.


O wynikach losowania oraz niezbędnych formalnościach wszyscy uczestnicy projektu zostaną poinformowani listownie. Podpisywanie umów rozpocznie się jeszcze w tym miesiącu.
Informacje dotyczące projektu są na bieżąco dostępne na stronie Urzędu Miejskiego w zakładce „Odnawialne źródła energii”.

Przypomnijmy, że na dostawę i montaż instalacji solarnych w ramach projektu „Włodawa – miasto z energią” miasto Włodawa otrzymało ponad 3 miliony dofinansowania ze środków Unii Europejskiej.

UM Włodawa

1 Komentarz do "Losowanie solarów we wtorek"

  1. Już po losowaniu.bardzo słaba ferkwencja na miejscu.

  2. Słaba

  3. łooo matecko kohana! mariusek pszechoci już sameko siebie. do tej pory hfalił sie sugcesami swoih wspułpracofnikuf ale to co zropił fczoraj to jusz szczyt wszysdkiego. sobaczcvie jego najnofszy fpis na srejbuczku “CHORWACJA BRAWO. MIEĆ KORZENIE Z DALMACJI BEZCENNE.” cusz sa comingup. to jusz nie jest prafilnym czystei krfi polagiem? szeby sie lanzofac na cucych plecach jezt w zdanie nafet zmienidz narodofoźć?!?! WIOCHA!!!

    • Nie pisz komentarzy , lecz zacznij czytać słownik ortograficzny. Twoje przekręcanie pisowni świadczy negatywnie o tobie.

  4. Co Włodawa sądzi o partyjnym stanowisku Wiceprezesa MPGK, które kosztowało nas prawie 0,5 mln zł i oczywiście trafiło do kolegi Wodzireja???

  5. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content