Lewica nad Białym

Z początkiem wakacji politycy Lewicy ruszyli w trasę po Polsce. Pod hasłem „Bezpieczna rodzina” chcą odwiedzić sto miejscowości w całym kraju. We wtorek (2 sierpnia) przyjechali do Okuninki (gm. Włodawa), gdzie wraz z burmistrzem Włodawy prezentowali swój program wyborczy.

Politycy lubią zmieniać swoje plany jak dama rękawiczki i tak było w przypadku działaczy Lewicy, którzy mieli odwiedzić Włodawę i Okuninkę. W Mieście Trzech Kultur zaplanowano spacer po zrewitalizowanym czworoboku, po którym Włodzimierza Czarzastego miał oprowadzać burmistrz Wiesław Muszyński. Ostatecznie wicemarszałek Sejmu do Włodawy nie przyjechał, więc politycy Lewicy z wyborcami spotkali się w Okunince. Nad Jezioro Białe przyjechali m.in. przewodniczący klubu poselskiego Lewicy Krzysztof Gawkowski i poseł Jacek Czerniak.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Lewica nad Białym"

  1. czytelniczka | 16 sierpnia 2022 at 19:56 |

    Oj im się marzy korytko. Wyjątkowa hipokryzja, teraz bezpieczna rodzina, a przedtem wszyscy głosowali za podwyższeniem wieku emerytalnego, cała lewica w komplecie, nawet nam kobietom 67. Czyżby miały być wybory, że znowu straszą nas dobrobytem? Obiecujcie, obiecujcie może znajdziecie kilku naiwnych, którzy uwierzą. Pozdrawiam!!!

  2. Lepiej niz za obecni wladzy nie bedzie. Wszystko co obiecali zrobili. Wszystko poroboione ladnie i jeszcze beda robic.

  3. obiecani a szpital jest czy to obiecanka

  4. Przecież u nas PiS i Lewica to jedno i to samo, żadnej różnicy nie widzę

  5. Szpitalem zarządza PSL i jak zwykle za ich rządów ..szpital się wali

  6. Wiesława H nie zabrali ze sobą

  7. Lewicy NIE MA ! same lewaki z lewicy ja zniszczyli. Nazwisk nie podam bo RODO i inne tam bzdury …wiadomo o kogo chodzi. A w skali kraju ta Pani Poseł co porady za darmo udziela ( tak na banerach pisze ) szkoda gadać …to taka prawicowa lewica czy lewicowa prawica?

  8. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content