Laurka dla szpitala

Może włodawskiemu szpitalowi daleko do serialowej kliniki w Leśnej Górze, ale trzeba przyznać, że jego załoga, mimo wielu trudności i poważnego zadłużenia, wypełnia swoje obowiązki wzorowo. Dowodem są opinie pacjentów zamieszczane we włodawskich mediach społecznościowych.

Działalność szpitali powiatowych można dziś porównać do statków z uszkodzonym poszyciem, które mimo starań załogi, nabierają coraz więcej wody i powoli acz nieubłaganie idą na dno. I choć we Włodawie nie brakuje osób, które doszukują się winnych takiego stanu rzeczy na własnym podwórku, to faktycznym winowajcą tej sytuacji są nieżyciowe przepisy, które natychmiast wymagają zmiany. Na to jednak wpływu w powiecie nie ma nikt. Mimo tych wszystkich trudności, personel szpitala stara się jak może, by pacjenci dostali należytą opiekę.

I w ogromnej większości przypadków tak się dzieje, czego najlepszym dowodem są opinie osób, które wróciły do zdrowia po wizycie we włodawskim SP ZOZ. Oto jedna z nich: „Chciałabym się podzielić spostrzeżeniami po moim pobycie na oddziale chirurgicznym włodawskiego szpitala. Jestem pod ogromnym wrażeniem, panie pielęgniarki są opiekuńcze, cierpliwe i bardzo pogodne, co dobrze wpływa na nastawienie pacjenta. Panie salowe dbają o czystość na całym oddziale. Chciałabym również wspomnieć o pielęgniarkach pracujących na bloku operacyjnym, pielęgniarkach instrumentariuszkach i pielęgniarkach anestezjologicznych.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Laurka dla szpitala"

  1. Oj oj Walduś chyba liczy na jakąś premię uznaniową od Pana Starosty. Skoro jest tak wspaniale to czemu jest tak źle? Pani Szpilewicz w swojej wypowiedzi jakoś nie zajaknela się na temat tych nowych lekarzy specjalistów którzy walą drzwiami i oknami aby tutaj pracować. A nie czekaj. To pewnie chodzi o tych asów z administracji. Ilu jest teraz zastępców dyrektora? 2? 3? Czy jeszcze więcej? Jakie pobierają wynagrodzenia? Co należy do ich obowiązków i najważniejsze co zrobili konkretnie aby szpital wyszedł na prostą? Porównanie do statku i załogi jak najbardziej trafne. Okręt pozwoli idzie na dno. Personel dwoi się i troi żeby się to nie rozpadło a starosta i dyrekcja zachowują się jak orkiestra na Titanicu. Będą trwać na stanowisku do końca. Daj Boże że tylko do następnych wyborów. Może Walduś napiszesz o zarobkach w szpitalu i porównasz ile pracuje biały personel na odddzlach a ile rozbuchana administracja? Lubisz wszystkim zaglądać do portfela i kieszeni to napisz to co ludzi naprawdę interesuje. A zapomniałam prawda może być niewygodna i nawet bolesna więc po co o tym mówić.

  2. czy ten nieudolny artykuł ma wywołać fale hejtu? jak to dobrze a jak to żle. Czy jak za komuny wpisanie się w protokół : jeśli burdel we władzach to znajdzie cos tam towarzysze no na …no na doktorów. Pracownicy szpitala robią swoje. Im nie potrzeba laurek. Pracują i swoją pracę wykonują rzetelni i uczciwie z sumieniem. Znają swoje ograniczenia i są też zwykłymi ludźmi. Mają swoje problemy. Robotę swoją wykonują rzetelnie i uczciwie. To ich praca i etyka.

  3. To pewnie jakiś dowcip. Długi szpitala juz dawno przekroczyły jego wartośc. OIle już jest na liczniku? pewnie grubo ponad 40 milionów polskich złotych.

  4. to nie tylko jest problem ze szpitalem, ale i z innymi inwestycjami np. przebudowa drogi w Hannie jednego dnia bodują a następnego jest remont czytajcie włodawskie kurioza.
    Włodawa cała popłynie na dno wraz z elitami przy władzy.

  5. Kiedy będzię lekarz Pulmonolog w Przychodni?

  6. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content