Kredyt hipoteczny we Włodawie – adresy banków, aktualne oferty, wskazówki

W których bankach we Włodawie możesz starać się o kredyt hipoteczny?

Jeśli planujesz zakup mieszkania, budowę domu albo remont nieruchomości, najprawdopodobniej jesteś zainteresowany pozyskaniem środków kredytowych na ten cel. Z tego artykułu dowiesz się, czym się kierować, aby wybrać najbardziej korzystny kredyt hipoteczny oraz jak go uzyskać, minimalizując liczbę wizyt w banku. Dodatkowo sprawdzisz tu, które banki posiadające oddziały lub placówki partnerskie we Włodawie udzielają obecnie kredytów hipotecznych. Możesz także przeczytać, jaka jest ich aktualna oferta w tym zakresie oraz gdzie dokładnie są zlokalizowane.

Kredyt hipoteczny – co ma znaczenie?

Kredyt hipoteczny to dla przeciętnego Kowalskiego bardzo poważne przedsięwzięcie. Przy jego pomocy finansowane są dość kosztowne inwestycje, takie jak budowa czy zakup domu albo mieszkania, dlatego i kwota takiego kredytu jest zazwyczaj wysoka. Co więcej, okres kredytowania jest długi, niektóre banki oferują kredyt hipoteczny nawet na 35 lat! Dlatego szczególnie ważne jest, by decydując się na tak duże i przy tym wieloletnie obciążenie budżetu domowego, wybrać możliwie najlepszy kredyt hipoteczny.

Na co należy zwrócić uwagę w pierwszej kolejności? Podstawowym wyznacznikiem atrakcyjności kredytu jest RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Ten współczynnik wyliczany jest na podstawie wszystkich kosztów związanych z zaciągnięciem wybranego kredytu, a więc kosztu oprocentowania, prowizji, ewentualnych ubezpieczeń czy innych opłat. Należy jednak mieć świadomość, że wysokość kosztów podana w ofercie banku nie jest ostateczna i z reguły podlega negocjacjom. Finalny koszt kredytu może być sporo niższy niż podaje ogólna oferta, co zależy m.in. od tego, jak duży wkład własny posiada klient, jaka jest jego zdolność kredytowa albo czy zdecyduje się na jakiś dodatkowy produkt lub usługę banku. Więcej na temat kredytów hipotecznych dowiesz się z tego artykułu: https://www.wygranaonline.com/kredyt-hipoteczny/.

W jaki sposób można wziąć kredyt hipoteczny?

Kredyt hipoteczny można zaciągnąć jedynie w placówce bankowej, jednak starania o jego uzyskanie można rozpocząć bez konieczności odwiedzania banku. Coraz większa liczba instytucji bankowych wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, umożliwiając zdalne załatwienie sporej części formalności. W serwisach internetowych wielu banków znajdują się formularze online, za pomocą których użytkownik może zgłosić chęć porozmawiania z doradcą kredytowym na określony temat. Konsultant skontaktuje się z nim telefonicznie, aby poznać sytuację i potrzeby klienta, wyliczyć jego zdolność kredytową i doradzić, który kredyt hipoteczny będzie w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem. Na tym jego rola się jednak nie ogranicza. Nierzadko doradca może pomóc klientowi wypełnić wniosek kredytowy przez Internet albo też za pomocą dyspozycji telefonicznej. Niejeden bank umożliwia także śledzenie poprzez stronę internetową tego, jaki jest status złożonego wniosku, dosłanie brakujących dokumentów oraz poznanie, jaka jest decyzja kredytowa.

Podkreślmy jednak jeszcze raz, że podpisanie umowy o kredyt hipoteczny może się odbyć wyłącznie w banku, w obecności zarówno kredytobiorcy, jak i przedstawiciela instytucji udzielającej kredytu. Dlatego nawet wtedy, gdy wniosek o kredyt hipoteczny składamy przez Internet lub telefonicznie, najwygodniej jest wybrać bank, który ma swój oddział (lub placówkę partnerską) blisko naszego miejsca zamieszkania czy pracy. W związku z tym dla naszych czytelników przygotowaliśmy listę banków we Włodawie, które w swojej ofercie posiadają także produkty typu kredyt hipoteczny.

Kredyt hipoteczny – oferty banków we Włodawie i ich adresy

  • PKO Bank Polski S.A.

Dane adresowe:

Oddział 1 we Włodawie

al. Piłsudskiego 41

22-200 Włodawa

Dostępny kredyt hipoteczny:

Kredyt Własny Kąt hipoteczny – RRSO 9,13 lub 9,15%, Kredyt hipoteczny MIX – RRSO 9,22%, Kredyt lub pożyczka ze stałą stopą procentową przez 5 lat – RRSO 8,85 lub 8,87%, Pożyczka hipoteczna – RRSO: 11,12%.

  • Pekao S.A.

Dane adresowe:

I Oddział we Włodawie

al. Piłsudskiego 53,

22-200 Włodawa

Dostępny kredyt hipoteczny:

Kredyt hipoteczny – RRSO 8,12%, Kredyt Budowlano-Hipoteczny – RRSO 8,12%, Kredyt na eko dom – RRSO 8,06%.

  • Santander Consumer Bank

Dane adresowe:

Placówka Partnerska nr 1 w Włodawie

ul. Tysiąclecia PP 2

22-200 Włodawa

Dostępny kredyt hipoteczny:

Kredyt mieszkaniowy – RRSO 6,91% – oprocentowanie zmienne, RRSO 7,05% – oprocentowanie stałe na 5 lat.

  • BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane adresowe:

Oddział we Włodawie

Al. Piłsudskiego 3

22-200 Włodawa

Dostępny kredyt hipoteczny:

Kredyt hipoteczny z niską marżą – RRSO 9,79%.

  • Alior Bank

Dane adresowe:

Placówka Partnerska we Włodawie

ul. Czerwonego Krzyża 2A

22-200 Włodawa

Dostępny kredyt hipoteczny:

Megahipoteka – RRSO 6,64%, Kredyt MdM Plus – RRSO 5,77%.

  • Crédit Agricole Bank Polska S.A

Dane adresowe:

Placówka partnerska

Rynek 19

22-200 Włodawa

Dostępny kredyt hipoteczny:

Kredyt hipoteczny zielony dom, Kredyt hipoteczny – RRSO 8,50% (oprocentowanie zmienne) lub RRSO 8,62% (stałe oprocentowanie przez pierwszych 7 lat).

Skip to content