Konronawirus na Lubelszczyźnie 1.10.2020

1 Komentarz do "Konronawirus na Lubelszczyźnie 1.10.2020"

 1. odczas XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych „Lubelskie 2020” w dniu 19 września br. we Włodawie odbyło się uroczyste otwarcie turnieju w zapasach tym razem w stylu wolnym chłopców – nominalna kategoria kadeta. Gospodarzem uroczystości, która odbyła się w hali Szkoły Podstawowej Nr 3 przy ul. prof. Zbigniewa Sierpińskiego 4, był Burmistrz Miasta Włodawa Pan Wiesław Muszyński.

 2. Czy to prawda że dyrektor 3 jest chory ?

 3. Korona -świrus we Włodawie nabiera Baraniego pędu.

  • Tomek zmiłuj się.

  • Obywatel.Uważaj by w tym pędzie ten Baran Ciebie nie tryknął.Mówię Ci nie czytaj w necie opinii spiskowych i pseudonaukowych. W końcu ludzie umierają. I nie mów że starzy, bo im też życie się należy a nie wcześniejsza śmierć. Dużo ludzi zapomina że Ci co lekko przechodzą chorobę przez swoją bezmyślność poprzez nie zachowywanie odpowiednich restrykcji przyczynią się do rozprzestrzeniania i także być może śmierci innych. Cały świat się nie zmówił by kłamać. Hiszpanka to też pewnie był wymysł ludzkości według Ciebie? Włącz myślenie.

 4. Czyżby festiwal trzech kultur? Można sobie było w tym roku darować

  • niech żyją zapasy królewska dyscyplina

   • Dokladnie. Impreza goni imprezę a teraz zdziwko, ze ludzie na ulicy lapia Covid. Serio można nie było powstrzymać. Koncerty FTK można było zrobić online bez tego całego straganiarstwa. Rozumiem, ze ludzie chcą zarobić ale umowmy sie sytuacja jest wyjątkowa. Da sie przeżyć rok bez masowych imprez kulturalnych i sportowych.

 5. a ja dzisiaj rano miałem luźny stolec czy to oznacza że powinienem iść na kwarantannę?

 6. Do obywatel. Bezobjawowy nie zaraża ? Od kiedy ?

  • Nawet WHO o tym mówiło, oczywiście nasz prawdo mówiący telewizorek tego nie powiedział

   • A co Tobie powiedziało? Skąd wiedzę czerpiesz?Necik?Tam napewno prawdy się dowiesz he he.

    • Nie musisz ograniczać się do wiadomości w Polsce.Pooglądaj CNN, BBC. Pisałem Ci już, cały świat się nie zmówił by kłamać.

 7. kibic zapasów | 2 października 2020 at 07:07 |

  czyżby u niektórych naszych decydentów mała wyobraźnia?

 8. Teraz będą się wzajemnie obwiniać kto to świństwo przyciągnął do Włodawy. Nie można było zachować więcej ostrożności?Te zawody to totalna bezmyślność

 9. a jezioro białe oblężone przez cały sezon, a koronawirus do Włodawy został przywieziony z wesela

 10. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content