Komunikat ze strony Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włodawie

1 Komentarz do "Komunikat ze strony Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włodawie"

 1. Oj zabolało | 4 listopada 2023 at 11:28 |

  Halo Włodawa co tu się dzieje? To oświadczenie to chyba jakiś fejk. Nie wierzę że można być tak bezczelnym!!!! Zapewniamy Was że to dopiero początek. Będziemy protestować jak chcemy, kiedy chcemy. Panie Romanczuk i Pani Szpilewicz Wasz czas już się skończył! Przegladajcie dalej kamery z monitoringu. Tylko tyle potraficie! Nie przestraszycie nas.Boli że ludzie mają dość? Będzie bolało jeszcze bardziej. Najbardziej przy urnie wyborczej!

 2. Zamiast pisać fejk czy nie fejk wystarczy wejść na stronę szpitala i samemu się przekonać…

 3. Nie boją się ,więc się z nas śmieją.Tak to już jest.Po kadencji odejdą sobie w inne miejsce ,które załatwią im partyjni koledzy.

 4. Pan Romanczuk musi odejść. Zawiodłem się na nim całkowicie. A nieudolność w sprawie szpitala i coraz większa buta to już za wiele. Kończ waść wstydu oszczędź!

  • A miałeś nadzieję na peezel/zetezel/peezel? Szpital jest w stanie ,,przerobić” 100mln na kwartał i nawet nie kichnie. To się nazywa niewydolność krążeniowo-oddechowa.

 5. Tak, przyjść podpowiedzieć im “pomysły”, a później sobie zasługi przypiszą… Hahaha

 6. Tak, tak,zwłaszcza twoje pomysły. Człowieku zacznij leczyć chory na bezsilną nienawiść swój umysł i sumienie

 7. Ireneusz B. | 4 listopada 2023 at 17:00 |

  Żaden starosta w historii powiatu nie przeprowadził tylu inwestycji i drogowych i społecznych. Szpital na początku kadencji przypomnę dość ładnie wychodził z długów i się modernizowal. Krótka wasza pamięć za to nienawiść wielka. Klasyczne nie bo nie. Szkoda cokolwiek robić dla tak niewdzięcznych i przesiąkniętych pisowską propagandą ludzi.

 8. Komunistów czas przeszły

  • Czas przeszły? W PE są, w Sejmie i senacie są, w samorządach są. Nomenklatura w mniej lub bardziej ukryty sposób działa. Na pewno słyszałeś odzywkę w stylu: Ten Polski ład to bałagan i chaos, podatków nawet księgowa nie umie wyliczyć. System podwójnego opodatkowania. 9% zdrowotnego to podatek. Itd. Kiedyś była organizacją rodzin milicyjnych. KONSUMY były emanacją tej organizacji, ale propaganda szeptana rozchodziła się,,po miescie”. Czarna Wołga itp. Kto teraz sieje takie wieści? No kto?

 9. Zrobić trzeba tylko jedno. Uzależnić wynagrodzenie dyrektora od wyników szpitala. Rozpocząć od średniej krajowej. Wynik lepszy procentowo od ubiegłego roku, wynagrodzenie tyle procent do góry. Wynik gorszy tyle procent w dół.

 10. Zgłoś się zatem geniuszu

  • Nie muszę, praca mnie szuka a nie ja pracę cffanniaczku. I co wydawało ci się, ze jesteś geniuszem a wyszedłeś na głupka?

 11. Żenujące oświadczenie. Szpital to nie jest instytucja charytatywna. Dostaje dofinansowanie i ludzie biorą tam pieniądze za pracę i zarządzanie.

 12. Prostackie i chamskie oswiadczenie

 13. Ta Pani i ten Pan biorą niezłą kasę za obijanie się (Vicestarosta też) więc niech się sprężą a najlepiej niech to zostawią młodszym.

 14. Pewien kurdupel w tym kraju myślał, że wygra tępą propagandą, jadem i żółcią wylewanymi przy kaźdej okazji oraz ciągłym wyciem Tusk, Tusk, Tusk…..-PRZEGRAŁ!!! Podobnie we Włodawie. Jakiś inny kurdupel działa podobnie. Tylko zamiast Tuska wyje innym nazwiskiem. I tak jak w całym kraju ludzie wiedzieli gdzie jest prawda tak i we Włodawie mądrzy ludzie wiedzą jaka jest sytuacja w służbie zdrowia i szpitalach w całym kraju.

 15. zapłacili ci ? bo ludziom w szpitalu zalegają z wypłatą. Cwaniaczku i dupowłazie.

 16. Nowy Tydzień : artykuł na zamówienie. Ci żli lekarze i te niedobre pielęgniarki! Gadzinówka obecnej powiatowej władzy pod przewodnictwem Pana Romańczuka . Wstyd pisać w stylu Urbana . Obwiniać ludzi ciężko pracujących , za swoje błędy , chamstwo , tępotę i zaprzaństwo. Wstyd. Wstyd Panie Starosto – wisznicka Cię topi i na dno ciągnie. Opublikujcie te wypociny , a zobaczymy jaka będzie reakcja obywateli. I nie rób Pan z tego polityki – bo to wiocha.

 17. A kurdupel dalej zieje jadem. Strzeżcie się małych ludzi. Mały człowiek jak mały pies ciągle ujada.

 18. Próżnoś repliki się spodziewał
  Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
  Nie powiem nawet “Pies cię jebał”,
  bo to mezalians byłby dla psa.

 19. Mhm czyli trafiłam. KURDUPEL

 20. KURDUPEL udaje Tuwima.

 21. Wystarczy wpisać w Google frazę “zamknięty oddział dziecięcy” i zobaczycie ile szpitali- także w większych miastach zmaga się z problemem takim, jak i nasz. To nie jest trudne zadanie zrobić taki research. Dla sfrustrowanych pieniaczy jednak ważniejsze jest by bić pianę i zwalać wszystko na starostwo. Jeśli będziecie rządzić zobaczymy czy nagle znajdą się pieniądze i lekarze. Z pewnością wielu będzie się przyglądało kto lepiej gospodaruje. Czy było tak różowo za koalicji pis sld w powiecie? No ja nie pamiętam żeby było. Czy będzie jeśli znowu taka będzie? Nie sądzę i nie nabiorę się. Moje prawo.

  • Adam wyluzuj. Andrzeja już nie obronisz. Pogubili się z Tereska troszkę i polecą że stołków. Polityka jest bezlitosna.

 22. Ale, przecież ktoś próbuje
  zaklinać rzeczywistość. Ten szpital lepiej funkcjonowałby bez skorumpowanej dyrekcji, wystarczy posłuchać personelu. Wobec tego starosta opierdalacz też jest niepotrzebny. Pisze ktoś niedouczony o małym obłożeniu łóżek, jak może być inaczej jeżeli zamyka się oddziały w sezonie turystycznym, gdzie jest dużo pacjentów. Sam byłem świadkiem, jak w wakacyjną sobotę dzieci nieprzytomne, albo zwijające się z bólu odsyłano do do domu, albo do innych odległych o wiele kilometrów szpitali. Matki się spierały prosiły, że nie mają co zrobić nie ma kto ich zawieźć, niestety bezskutecznie. I jak ma być duże obłożenie, przecież to jest sabotaż sprawa kryminalna.

 23. Flisowa obdzwaniała oddziałowe ze śledztwem kto informuje o akcji odwołania szpilewiczowej , A Flis Marek nagrywał spotkanie – stary SB -ek

 24. Co to się w tym starostwie dzieje? Ludzie protestują w obawie o zdrowie a tu jakiś nagrywanie, monitoring policja i jeszcze ten komunikat. Do tej pory trzymałam się z boku ale jak na to wszystko patrzę to nóż się w kieszeni otwiera. Zamiast walczyć z ludźmi proszę skupić się na szpitalu.

 25. Nagrywanie jest legalne bez zgody uczestników?

 26. to tak jak wczoraj na spotkaniu z Panią Poseł Pan … nagrywał wypowiedzi. Wstyd. Stare ubeckie metody.

 27. a to o marka chodzi? Radiologa? .

 28. nagrywał ?

 29. padlina

 30. tak chłopaki z cba gadają….padlina

 31. Gdzie są radne miejskie? Jeden z radnych miejskich na spotkaniu z pracownikami szpitala nagrywał spotkanie jak szpieg. Wstyd

 32. Halo Włodawa | 8 listopada 2023 at 21:03 |

  Jest kolejna perełka na profilu szpitala. Cytat z jakiegoś artka. Nie dość że bez szerszego kontekstu to jeszcze bez podania źródła.

 33. czy to nie nfz finansuje lecznictwo zamknięte (szpitale)??? W Polsce prawie wszystkie szpitale powiatowe znajdują się w trudnej sytuacji finansowej w związku niedofinansowaniem procedur leczniczych przez rząd.

 34. ale właśnie w tym szpitalu jest syf zarządzania, chaos. Idiotyczne decyzje . Niebawem zaczną sprzedawać majątek trwały . NFZ finansuje zgoda. Niedoszacowane są procedury lecznicze , ale szpitale mają zrównoważone koszty. A w tym szpitalu Pani folwark sobie zrobiła i nabija koszty. Robi to celowo , albo jest tak tępa . Jedno i drugie ją dyskwalifikuje z funkcji. Ale cóż : staroście i zarządowi powiatu odpowiada to.

 35. Panie Zańko rusz Pan dupę i do roboty . Bo na razie ohujawczy Pan jak niejaki radny Rysz , pierdolec komunistyczny głaskający . I co Pan na to? do roboty . Chłopy. Allle…

 36. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content