Komunikat W SPRAWIE KORONAWIRUSA W POWIECIE WŁODAWSKIM

Informujemy, że w powiecie włodawskim jest 91 osób objętych kwarantanną graniczną, 8 medyczną, 34 osób poddanych jest nadzorowi. (stan na dzień: 15.04.2020 r., godz. 12.00)

Nie ma osób skierowanych do szpitala ani zarażonych, ani objętych kwarantanną zbiorową.

1 Komentarz do "Komunikat W SPRAWIE KORONAWIRUSA W POWIECIE WŁODAWSKIM"

  1. Korona -sfiruś, zobaczcie jak juz media -ścieki zmieniają narracje.

  2. Narracja jest taka, że pomimo wzrostu zachorowań i zejść propaganda powie, że jest lepiej i bezpieczniej i można brać udział w wyborach dudy.

  3. Za Popsl, to było fajnie, zgonów nie było, media wszystkie razem płynęły w jednym nurcie, do górników strzelano, ale gumowymi kulami. Nawiasem mówiąc, film jak jedną demonstrantkę (albo demonstranta)
    trafił w biodro był wstrząsający, ale za to tylko jeden. Echhhhh, łza się w oku kręci. Nie? Malkontenci, paszkwilanci, testerzy, trolle, narzekajacy na ten rząd. Życzę wam ,,dolce vita” po włosku, albo nawet amerykańsku, ale nie w Polsce.

  4. po maseczki zgonic ludzi z wlodawa w dwa miejsca a co z ludzmi starszymi w domach nie macie pewnie pomyslu wspolczuje

    • starsi ludzie powinni siedzieć w domu a tam nie potrzebne maski. chętni pomogę w zakupach itp bo swoją maskę sobie kupiłem wielkorotego użytku. wiec wiola nie denerwuj się tylko powiedz kto potrzebuje pomocy. skoro sama nie dasrady to ja to zrobię.

  5. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content