Kolejny niewybuch podczas grzybobrania

Włodawscy policjanci interweniowali, po tym jak wczoraj grzybiarz znalazł w lesie niewybuch. Tym razem policjanci zabezpieczali granat ręczny do czasu przyjazdu saperów. Apelujemy o ostrożność w przypadku napotkania takich przedmiotów.

Kolejny raz w tym tygodniu dyżurny włodawskiej komendy otrzymał zgłoszenie od grzybiarza o znalezieniu w lesie niewybuchu. Tym razem podczas leśnej wyprawy w pobliżu Włodawy niebezpieczny przedmiot zauważył mieszkaniec gminy Mełgiew, który o fakcie powiadomił Policję. Mundurowi zabezpieczali miejsce przed dostępem osób postronnych do czasu przyjazdu patrolu saperskiego. Okazało się, że jest to granat ręczny pochodzący najprawdopodobniej z czasów II wojny światowej. Przedmiot został bezpiecznie usunięty przez saperów.

Ponownie apelujemy o właściwe postępowanie w przypadku znalezienia niewybuchu. Pamiętajmy, żeby nie dotykać ani nie przenosić takich przedmiotów tylko o fakcie powiadomić służby.

sierżant sztabowy Elwira Tadyniewicz

KPP Włodawa

3 komentarzy "Kolejny niewybuch podczas grzybobrania"

  1. Też bym się bał i też by mi się ręce trzęsły 😉

  2. Andrzej Duda z małżonką będzie w czwartek, 17 września w Wytycznie w powiecie włodawskim. Tam odbędą się obchody rocznicowe sowieckiej agresji na Polskę w 1939 roku.

    O zbliżającej się wizycie pary prezydenckiej poinformował Lubelski Urząd Wojewódzki. Andrzej Duda z małżonką przyjadą do Wytyczna w powiecie włodawskim. Wizyta zaplanowana jest na czwartek, na godzinę 13.15.

  3. Tylko uważajcie, podczas grzybobrania w lesie na panującą PLANDEMIE, pamiętajcie o zachowanie odległości i o zakładaniu namordnika przy bliższych kontaktach.

  4. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content