Kolejna edycja rekordzisty pływalni!

PLAKAT SUPER PŁYWAK 2019_01 - ok

REGULAMIN REKORDZISTA 2019

1 Komentarz do "Kolejna edycja rekordzisty pływalni!"

 1. Edek ruszaj!!!

 2. stawiam na Jarka

 3. Czy marionetka weźmie udział w tym wydarzeniu, a może wiecznie uśmiechnięty pokaże swój super męski tors?

 4. Czy marionetka weźmie udział w tym wydarzeniu, a może wiecznie uśmiechnięty pokaże swój super męski tors?

 5. I jak ma się zmienić coś w Polsce? Mimo niedzielnej zbrodni dalej szydzenie jak widać i opluwanie. Życzyłbym sobie żeby każdy taki debilny komentarz był z urzędu ścigany. Ile to w sonie trzeba mieć zawiści żeby pisać takie kretyństwa …

  • no niestety niektórych tak boli porażka wyborcza że potrafią tylko obrażać i opluwać ja juz dawno pogodzilem sie z tym ze w tym kraju nie bedzie zgody narodowej i spokoju bo polityka za gleboko weszla w nasze zycieco w polaczeniu z chorymi ambicjami jest niebezpieczna mieszanka.cala nadzieja w młodych ludziach ktorzy maja otwarte umysly jezdza po swiecie widza jak mozna zyc inaczej. proponuje nie kasowac takich komentarzy bo zaraz bedzie ze wolnosc slowa itp tylko je ignorowac niech sobie wylewaja frustracje na forum skoro tego potrzebuja a my zamiast im odpowiadac usmiechajmy sie do siebie na ulicy.

 6. czy ktoś to dobrze policzył??? za godzinę można przepłynąć 40 basenów czyli 1km i to dobrze trzeba się skręcać. 150 kilometrów to 6000 basenów czyli czyli trzeba minimum dużo ponad 1000 złotych wydać na basen???? Rekordzista powinien jeszcze pokazać wszystkie bilety 🙂 a w czasie trwania konkursu 45 dni musi codziennie spędzać w wodzie ponad 3 godziny…;-)

 7. Oj Ratownik jaki Ty mało mądry. Sięgnij do historii. Pan Stalin zwykł mawiać nieważne jak ludzie głosują ale ważne kto głosy liczy. Doszukując się pewnych anologii zapytaj kto te długości przepłyniętych basenów liczy.

 8. Pewnie liczy ten co pływa i podaje do rejestrów a później po przeczytaniu informacji w gazecie zaczynamy zachwycać się jacy to niektórzy wysportowani.

 9. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content