Kładką nad zalew Okopiec

Włodawski ratusz szykuje się do kolejnej inwestycji, która sprawi, że nadbużańskie miasteczko będzie bardziej przyjazne turystom. Chodzi o teren na wyjeździe z miasta w stronę Orchówka, okolice zalewu Okopiec.

– Planujemy połączyć zalew z promenadą, która ciągnie się wzdłuż rzeki Włodawka, od ulicy Mostowej do Okunińskiej.Chcemy wybudować kładkę nad rzeką, taki ciąg pieszo-rowerowy, którym będzie można szybko przekroczyć rzekę – informuje burmistrz Wiesław Muszyński. – Niedawno nad Okopcem postawiliśmy wiatę, są ławeczki, na których można odpocząć za rzeką. Obok jest promenada. Chcemy to wszystko połączyć tak, by powstał kompleks rekreacyjno-odpoczynkowy dla mieszkańców okolicy, ale też odwiedzających Włodawę turystów.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

1 Komentarz do "Kładką nad zalew Okopiec"

  1. aaaaale. przedtem przejście od ,,netto” do ccc, kik. mycenter…bo po rowach chodzą tylko melioranci ….

  2. Na budowę kładki musi być pozwolenie wodnoprawne i nie jest to takie tanie. A kładka jest potrzebna aby pieski miały się gdzie załatwiać.

  3. Chyba to przejście jest konieczne. Też ostatnio wybrałam się tam ” na nogach” Tragedia jakaś: jak robotnik melioracyjny. I nie tylko ja tak poruszałam się. Chodnik konieczny na trasie od Netto do tych sklepów. O wiele bardziej potrzebny niż kładka. Popatrzcie jak na siłę dorabia się historię, że należy podnieść atrakcyjność najmniej zaludnionych okolic miasta. Pod turystów, bo mieszkańcy…

  4. Włodawiacy po rowach i poboczem ruchliwych jezdni do sklepów i na działki. A jak zechce im się “ruszyć dupy” to marsz przez całe miasto ( są chodniki!) do tężnilub nawet na spacer z pieskiem nad Okopiec, przez kładkę! Radni, obudźcie się, z jakichś dziwnych powodów do myślenia wzywają was wyborcy…

  5. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content