Kilkaset osób na spotkaniu opłatkowym

Setki mieszkańców miasta i okolic wzięło udział w spotkaniu opłatkowym w sali wielofunkcyjnej przy parafii pw. Najświętszego Serca Jezusowego we Włodawie.

To już było dwunaste spotkanie. Były ciepłe życzenia, ale i smaczny poczęstunek dla każdego. Gospodarzami byli: ks. dziekan Dariusz Parafiniuk, o. Dariusz Cichor, o. Jacek Romanek, ks. Jerzy Ignaciuk, Andrzej Romańczuk – starosta włodawski, Wiesław Muszyński – burmistrz Włodawy i Dariusz Semeniuk – wójt gminy Włodawa.

Tegoroczne niedzielne spotkanie to przede wszystkim wspaniałe widowisko bożonarodzeniowe w wykonaniu wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury. W programie opłatka nie zabrakło także życzeń duchownych, starosty, burmistrza i wójta. Oczywiście najmłodszym św. Mikołaj słodyczy nie żałował.

Starosta życzył podczas świąt wszystkim mieszkańcom powiatu włodawskiego spokoju, radości i wytchnienia od trudów dnia codziennego, zaś w nowym roku samych szczęśliwych chwil.

Kilkuset mieszkańców łamało się opłatkiem, życząc sobie radosnych świąt, dobroczynnego Nowego Roku, pomyślności w domu i w pracy oraz spełnienia marzeń.

Ten piękny zwyczaj stał się zatem we Włodawie nową wspaniałą tradycją.

Starostwo Powiatowe we Włodawie

Skip to content