Kilka słów od Burmistrz Włodawy – Wiesława Muszyńskiego

1 Komentarz do "Kilka słów od Burmistrz Włodawy – Wiesława Muszyńskiego"

 1. Uśmiechęta gęba i lans na ludzkiej tragedii… Żałosne

 2. a jak tam z chirurgią? to tez sprawa miasta bo powiat ma to w d…. i grzebie ten szpital Panie Burmistrzu .

 3. to zlikwidować ten sztuczny powiat ( jest martwy i rozbuchany administracyjnie ) , a za te pieniądze stworzyć sprawny na miarę potrzeb szpital miejski i dla potrzeb turystów z podstawowymi 4 oddziałami . Dać trzeba mądrego dyrektora a nie to co jest teraz ( trzech dyrektorów od niczego i z przerosłą kadrą administracyjną z koneksji rodzinnych ). Czas najwyższy pogonić tą klikę z układu wisznickiego. Mały/ zintegrowany szpital dla chorych ludzi , a nie synekura cwaniaków. Zarząd powiatu , Rada powiatu i cała administracja…..a po cholerę całe te towarzystwo wzajemnej adoracji i wypasłych kotów fotelowych. Za taką kasę która jest marnotrawiona teraz, mały szpital będzie normalnie funkcjonował.

 4. Zejdźcie już z tego szpitala. Myślę, że cały czas trwają starania o jego reaktywację. Wasze natrętne, chamskie wręcz wpisy powodują odwrotny skutek. Coraz więcej osób ma dosyć tego, i coraz częściej szpitala we Włodawie w formie “sprzed”. Źle zarządzanego, z przerostem zatrudnienia i z jego super specjalistami (zwłaszcza ortopedami i chirurgami).

 5. Co za pajac już brak słów na niego

 6. Burmistrzu: lansowanie się na takiej tragedii to najobrzydliwsza rzecz jaką można robić. Zero wyczucia

 7. emerytka | 8 marca 2022 at 13:59 |

  Mam nadzieję, że to ostatnia jego kadencja. Podatki znów w górę.

 8. podatki w górę i pensje w górę.
  A wszystko po włodawsku

 9. stopień alarmowy Bravo. wjeżdżając do szpitala panowie techniczni spisują wszelkie samochody z daty i godziny wjazdu i wyjazdu. Posterunki policji na rogatkach. Wojna za progiem ( do granicy z Ukrainą kilka kilometrów ) .W całej Polsce szpitale w stanie gotowości. A tu działania proputinowskie – szpital z ograniczoną działalnością. Chirurgia zamknięta – bo dyrekcja tak postanowiła. A szczególnie kobita zapiekła. To już ma znamiona dywersji. Facet z 9,32 chamskim językiem usprawiedliwia to. Weź ty się walnij w ten pusty proputinowski łeb.

  • Co spisują numery rejestracyjne? A po jakiego grzyba? A tak w ogóle pracownik i tak wie, jak wjechać do szpitala inną drogą niż bramą. Natomiast miejscowy, gdzie są drogi gruntowe poza rogatkami miasta.

 10. Dyskusja ( merytoryczna, jak to u nas zazwyczaj), wyzwiska, chamstwo, ” …,a karawana jedzie dalej”.
  Poszukajcie innych rozrywek.

 11. Brawo mieszkańcy za wielkie serce.Ilość tego dobra robi wrażenie!

 12. I tak trzymajmy!

 13. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content