Jedna kontrola – 3 mężczyzn zatrzymanych w związku z posiadaniem narkotyków

Policjanci pełniący służbę nad Jeziorem Białym zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Seat Leon. Podczas czynności ujawnili u trzech mieszkańców woj. mazowieckiego w wieku 24 i 25-lat narkotyki. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii mężczyznom grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj pełniący służbę w Okunince nad Jeziorem Białym policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Seat Leon, którym podróżowało 3 młodych mężczyzn z woj. mazowieckiego. Mężczyźni podczas prowadzonej kontroli nerwowo się zachowywali. Ich zachowanie wzbudziło podejrzenia policjantów i w związku z tym przeprowadzili ich przeszukanie. Przy 25-letnim pasarzeże ujawnili susz roślinny, który miał schowany w bieliźnie.

Jego 24-letni kolega widząc całą sytuację odrzucił w pobliskie krzaki woreczek z suszem koloru zielonego i białym proszkiem. Nie uszło to uwadze policjantów. Kierujący pojazdem 25-latek jak się okazało również miał przy sobie schowane w bieliźnie dwa woreczki z zawartością suszu, zaś w samochodzie policjanci znaleźli 5 „skrętów”.

Wszyscy trzej mężczyźni zostali zatzrymani i trafili do pomieszczenia dla osób zatrzymanych włodawskiej komendy. Posiadane przez nich środki poddane badaniom wykazały właściwości marihuany i amfetaminy.

Dzisiaj wszyscy usłyszeli zarzuty. Za posiadanie narkotyków zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomanii mężczyznom grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

B.Sz.

KPP Włodawa

2 komentarzy "Jedna kontrola – 3 mężczyzn zatrzymanych w związku z posiadaniem narkotyków"

  1. Mam nadzieję, że kierowca nie był pod wpływem, w artykule tego zarzutu nie wymieniono. Brawo dla policji, oby tylko resocjalizacja nie zniszczyla chłopakow. Wiekszy pożytek byłby z dorwania dilera. Trzymam kciuki, może sie uda

  2. Zadowolony z władzy | 24 lipca 2018 at 09:40 |

    Brawo policja , teraz jeszcze tylko te pijaki z nimi też zróbcie porządek

  3. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content