Jarmark wielkanocny 2016

plakat_jarmark_wielkanocny

1 Komentarz do "Jarmark wielkanocny 2016"

 1. włodawiak | 2 marca 2016 at 14:08 |

  łał film w naszym kinie no to się nowy dyrektor postarał ale PASJA z którego to roku ?
  dobrze nigra jeszcze kogel mogel hahahaa

 2. muszyński opowie o ośmiu milionach ( 8 000 000 ) złotych co oddali dla parczewa

 3. a ty Mariusz znowu się zalałeś że tak bredzisz? kiedy kaskę oddasz krzyworyjcu?

 4. Spoko wodzirej za gramanice po H…. pojechal

 5. zawsze optymista | 3 marca 2016 at 07:29 |

  Kto sponsoruje wycieczkę burmistrza i sekretarza do Izraela – mam nadzieje że nie podatnicy włodawscy

 6. ale “ambitne ” działania muzeum. Takie rzeczy organizuje WDk lub MDK. Obciach!!!

 7. ty nawet pół litra nie potrafisz zorganizować więc się nie wychylaj….

 8. Za to wodzirej nieźle organizuje. Po półtorej roku nowy samochód, wycieczka do Izraela na koszt mieszkańców Włodawy, miejsca pracy działaczom partyjnym i znajomym, zlecenie wypracowania kilkuset tysięcznego zysku przez MPGK(od kiedy gospodarka komunalna ma działać na szkodę mieszkańców?), by móc robić festiwale i jarmarki w mieście bo na więcej go nie stać.

 9. Z informacji jakie docierają do Włodawy, dowiadujemy się, ze strona izraelska przyjęła wodzireja z honorami i salwą armatnią, następnie udali się do pałacu prezydenckiego gdzie został podpisany dokument “O przełamywaniu stereotypów między Polakami i Żydami, budowaniu dialogu pomiędzy Izraelczykami i Polakami oraz więzi na bazie wspólnych zainteresowań”. Dokument ten przygotowany przez wodzireja został przyjęty owacjami na stojąco i komentarzami, że jest to wielki krok w budowaniu przyjaźni Polsko-Izraelskiej. Po owocnych spotkaniach, wodzirej dzisiaj wrócił do Polski i aktualnie podstawiany jest na lotnisku samochód, by odebrać tą tak zasłużoną osobę. Włodawianie już przystroili ulice, dzieci wystroili w stroje krakowskie i wyleglii na ulice gdzie oczekują na przybycie wielkiego wodzireja.

 10. Właśnie dotarła informacja, że zostały podpisane porozumienia o wymianie biznesowej, kulturalnej oraz sportowej, by sprostać oczekiwaniom mieszkańców w Izraelu i Włodawie i przybliżyć ich do siebie, wodzirej postanowił o wybudowaniu lotniska we Włodawie, i uruchomieniu lotów do Izraela. Następnym etapem tak owocnych spotkań ma być wyjazd do Chorwacji, ale cel narazie jest owiany tajemnicą.

 11. Mariusz nie przystoi chrześcijaninowi tyle pić i wypisywać bluźnierczych komentarzy. Tym bardziej w piątek i to w wielkim poście.A przed wyborami znowu będziesz siedział w pierwszej ławce w kościele żeby cie wyborcy widzieli. Nie bądź niczym faryzeusz czy iny celnik. Lepiej odwiedź sanktuarium w Kodniu pomódl się o trzeźwość umysłu i opamiętanie. Potem jak to jest napisane w piśmie….”wejdź do swej izdebki a Pan Twój który widzi w ukryciu odda Tobie”. Apropos gdzie kasa za imprezę krzyworyjcu?

 12. 10 000 tys pęknie lekko z budżetu wlodawskich samorządów. Na FB widać jak wodzirej baluje

 13. tylko 10 000? A ty Marianku ile już przechlałeś? Wóda stawiana przed wyborami w akwarium nie była przecież za friko. Nic dziwnego że kasy ci brakuje i na imprezy na krzywego włazisz

 14. Krzysiu biegnij przywitać swojego pana, moze pzywiózł ci jakis prezencik z Izraela

 15. nie mierz wszystkich swoją miarą Mariuszku:) ja wiem że prawda boli, ale co Pan zrobisz….:D

 16. Krzysiu, wszyscy w urzędzie wiedzą, ze zostałeś zatrudniony przez swojego koleżkę po to, by nie dopuścić pojawianiu się negatywnych komentarzy o wodzireju w internecie. przyjąłeś taktykę zmiany tematu i chcesz przekierowyważ komentarze w stronę kolegi wodzireja z okresu rady i wyborów, ale to nie przykryje nieudolności wodzireja i życia jego na koszt mieszkańców, co pokazał min. ostatni wyjazd.

 17. Kim jest ten sławetny “Krzysio”?

 18. Zieńko to też żyd, ale że najgłupszy w okolicy więc nie dali mu obywatelstwa. Tępych nie biorą.

 19. Zieńko nie jest żydem tylko wnukiem Ubeka ! Pewnie jego dziadek robił obławy na tych samych Wyklętych. Co zrobić taka rodzina, włazi w du*ę tam gdzie władza.

 20. Z. już się raz popisał, jako dyrektor wydziału prawnego w starostwie nie dopilnował nielegalnych wynagrodzeń dla radnych (pisały o tym gazety). Wybitny samorządowiec, oj wybitny .

 21. Brawo Maniek!!! Zgadzam się z tobom. Trzeba tempić kolesiostwo i kumoterstwo. Skończyło się “ich sobie państwo”! Mam dla ciebie jeszcze jeden przyklad. Do 2014 roku koleszka partyjny owczesnego starosty byl kierownikiem wydzialu w starostwie. Jak nastala nowa wladza uciekl do kodnia gdzie przygarnoł go inny partyjny towarzysz.

 22. do anonima | 5 marca 2016 at 23:24 |

  Krzysio to PR-owiec wodzireja, który w nagrodę za pomoc w kampanii dostał pracę w UM. Teraz udziela się na forach wychwalając swojego pracodawcę, ale z uwagi na to, że nie ma co wychwalać, więc czytając krytykę swojego pancia stara się odwrócić uwagę pod różnymi nicami. Ostatnimi czasy stara się przerzucić komentarze na byłego kolegę wodzireja dzięki, któremu ten został burmistrzem.

 23. ale sldwocy z pisowcami się opluwają, a jeszcze niedawno chodzili wszędzie pod rączkę, nawet wódeczkę razem popijali, a dzisiaj wypominają sobie kto zapłacił, a kto nie. żałosne polityczne miernoty, które jedynie co potrafią to żyć na koszt państwa, czyli z naszych podatków. gdyby nie stołki samorządowe to by w d….byli i g… widzieli.

 24. Tak jest PiSowcy i SLDowcy to miernoty, ale POpaprańcy to złodzieje. Nie lobię złodziei.

 25. “Parczewiak” to Mariusz Z.. Jak tak mu dobrze w Parczewie to po co się wpier*ala na nasze włodawskie forum.

 26. zbysław | 6 marca 2016 at 08:09 |

  Mariuszek miał zostać dyrektorem w Urzędzie Wojewódzkim, ale w PiS poznali się że to ZERO i MENDA, więc będzie nadal siedział w tym piździchowie na K. Współczuje mieszkańcom K. Trzymajcie się jesteśmy z Wami!!!

 27. Krzysiu za co ci Muszyński płaci. … juz niedługo będzie kilka ciekawych informacji.

 28. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki