Jajkami w Zenka Martyniuka “Nie jesteś już kochany przez cały kraj”

Po tym jak podczas Dni Włodawy, w kierunku sceny, na której występował Zenek Martyniuk rzucono jajami, głos w tej sprawie zabrał Krzysztof Skiba z zespołu Big Cyc. – Nie jesteś już kochany przez “cały kraj” – napisał i wytłumaczył dlaczego tak uważa.

Okazało się, że na scenę jajkami rzucał 57-latek z Włodawy.

– Sprawca rzucił z tłumu w kierunku sceny kilka jajek. Żadne nie trafiło w członków zespołu, jednak takie zachowanie wywołało ogromne oburzenie uczestników imprezy – relacjonowała podinspektor Bożena Szymańska. – Mężczyzna przyznał policjantom, że obrzucił scenę jajkami, gdyż… nie podobała mu się muzyka, która była wtedy grana.

57-latek usłyszał zarzuty zakłócenia ładu i porządku publicznego. Dobrowolnie poddał się karze grzywny oraz zgodził się na środek karny w postaci zakazu wstępu na imprezy masowe.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Dziennika Wschodniego.

1 Komentarz do "Jajkami w Zenka Martyniuka “Nie jesteś już kochany przez cały kraj”"

 1. Nigdy nie był kochany przez cały kraj, a do tego dołączyły jeszcze inne podziały społeczne i zadyma gotowa

 2. Ot i autorytet Skiba Zenkowi kulturą nie dorasta do pięt. Zenek co jak co ale zachowuje się kulturalnie na scenie tego nie można mu zarzucić, a Skiba słynie z pokazywania gołej d..y na scenie. I komu tu wypowiadać się?

  • Co tam wiesz ,może nie pamiętasz lub nie chcesz pamiętać.Skiba pokazał 4 litery gościowi ,który obejmując stanowisko premiera miał 10% bezrobocia(1997)by w 2001 móc ‘pochwalić się ‘ ponad 17% !I tako był jeszcze z niego magic ,że zahamował wzrost gospodarczy z 7% do 0,2% Ja pamiętam jak likwidował dochodowe kopalnie.Za to córeczka w filmach grała w tych polskich i zagranicznych..Tatuś pomógł temu beztalenciu ale już Polakom nie ,o których bardzo często mówił oni.Zenek,do Zenka nic nie mam,kasę robi bo może.Jest grzeczny bo dlaczego miałby nie być?Kasa wpada,telewizja pomaga jak może,co ma wyskakiwać..A jak jest w kraju ,wszystko OK ?Moim zdaniem daleko od OK

 3. A może dziennikarze zajęłoby się sprawą włodawskiego szpitala? Przy okazji interwencji poselskiej pani poseł Banaszek okazało się że usługi transportowe świadczy firma zewnętrzna mimo że szpital posiada sprzęt i personel. Ale o tym nie przeczytasz w gazetach bo jaja Zenka SA ważniejsze. Na sesji rady powiatu też o tym nie usłyszysz bo opozycja z Mariuszkiem i Pawełkiem na czele jest tak bezradna że tylko głupkowato przytakują jeszcze staroście Romanczukowi. Gdyby ktokolwiek z opozycji miał jaja już dawno zmieniła by się wladza w powiecie. A tak wola prezentować opasłe brzuchy na MMA czy wschodach. Walduś zrobi ładne zdjęcie do gazety i zadowoleni. O tak bezradnej opoycji jeszcze starosta Romanczuk mógł tylko marzyć. Na mieście chodzą słuchy o jakimś fajnym porozumieniu. Ale już niedługo wszystkich rozliczymy przy urnie. Zaboli oj zaboli

 4. Do Anonim: Nie strasz, nie strasz, bo się zesr…

  • Zabolało i zaboli jeszcze bardziej. Pochwal się którym radnym jesteś. Pakuj karton grzecznie przeproś i ….

 5. Wiemy, wiemy który to doktorek tak nawala na starostwo i dyrektorkę. Oni nie są bez winy , ale wy też. Wam by się super pracowało tylko wam pacjenci przeszkadzają -nie ?

  • W którym wydziale starostwa pracujesz? Twoje lizusostwo nic nie da. Ani nagrody nie dostaniesz ani wyników wyborów nie zmienisz. Pokój karton bo po wyborach będą czystki też w starostwie. Za dużo się tam takich jak ty zapleglo. Zaboli oj zaboli.

 6. Jest coś nowego, Kościół zawsze pchał się tam gdzie są pieniądze i władza, teraz doszli artyści, Zenek nie znam jego opcji politycznej , ale udziela się w TVP TO ZNACZY Z PISu , i to jest wiarygodne dlaczego został obrzucony jajkami.

  • Artyści wszelkiej maści, także ci kochani przez jajcarzy, są raczej słabo wykształceni i niekoniecznie błyszczą intelektem. Kochają za to oklaski i żyją w przeświadczeniu, że są nadzwyczajnie wybitni we wszystkim. Od zawsze mizdrzą się do tych, co mają kasę i wpływy. A Zenek akurat jest bardzo kulturalnym gościem i za to ma szacunek.

  • A czego się spodziewać po mieście gdzie na wjeździe wisi motto”TVP …”??

  • Historycznie | 15 lipca 2023 at 21:26 |

   Ale dla ciebie wszystko proste. No i fajnie.

 7. O podobno Pan Romanczuk pojechał do Holandii. Ciekawe kiedy pojedzie do szpitala zająć się problemami tej placówki?

 8. Takie tam | 14 lipca 2023 at 18:05 |

  I Janda, i Seweryn. Oni cierpią na urojenia wyższościowe. Boli ich, że się nikt do nich nie zwraca o opinię i radę.

 9. Historycznie | 15 lipca 2023 at 21:26 |

  Ale dla ciebie wszystko proste. No i fajnie.

 10. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content