IX sesja nadzwyczajna Rady Miejskiej we Włodawie

Na podstawie art. 20 ust. 3 i 4 ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym 
(Dz. U. z 2018 r., poz. 994 z późn. zm.) oraz § 18 Statutu Gminy Miejskiej Włodawa  zwołuję w dniu 17 maja 2019 r. o godz. 14:00 – IX sesję nadzwyczajną Rady Miejskiej we Włodawie. Obrady sesji odbywać się będą w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego,  Aleja Józefa Piłsudskiego 41.

1. Otwarcie obrad sesji.

2.   Podjęcie uchwały w sprawie

      2.1. zmian w budżecie miasta.

3. Zakończenie obrad sesji.

1 Komentarz do "IX sesja nadzwyczajna Rady Miejskiej we Włodawie"

 1. Kulopiorek | 19 maja 2019 at 14:02 |

  Czy to prawda ,że u jakiegoś Pana wędkującego na ujściu rzeki Włodawka do rzeki Bug można zakupić świeżo złowioną rybę sandacza i suma i jakie ten Pan ma ceny ?

 2. janko krytykant | 19 maja 2019 at 14:43 |

  szanowny panie (bez)radny wypowiedź bez żadnego sensu tylko po to aby pokazać się zabrał pan głos bo nic mądrego w tej wypowiedzi nie było trzeba przejść się po mieścinie i zobaczyć że wiele sklepów się zamyka bezrobotnych przybywa a tu sesja nadzwyczajna dotycząca remontu ulicy – a skąd będą środki własne może o to trzeba zapytać gdzie praca dla tych zwolnionych ze scopaku skąd wynagrodzenie dla spadochroniarzy w mpgk to zbyt trudne tylko wazelina wychodzi z pana i takiej wypowiedzi

 3. We Włodawie nie ma bezrobocia.
  W Urzędzie Pracy są oferty – chętnych brak.
  Przychodzi taki leń i mówi ze za 2500 na rękę to nie będzie robił bo na lewo dostanie więcej.
  Bezrobocie jest na papierze.
  Przedsiębiorcy szukają pracowników.

  • Mirku ale skoro on dostanie więcej to czemu ma robić za mniej? Wolna wola. Pretensje miej do kolegów przedsiębiorców, że zatrudniają na czarno

  • Na lewo dostanie więcej a na starość emeryturę dziadowską.

   • na starość dostanie od rządu emeryturę

   • Pewnie tak ale z drugiej strony oczekiwanie, ze Twoja emerytura z ZUSu bedzie inna niz dziadowska jest godnym podziwu optymizmem.

 4. Kiedy wreszcie będą transmitowane obrady sesji w internecie – już chyba najwyższy czas uruchomić przekaz szanowna Pani Przewodnicząca RM i szanowni Radni.

  • Ty jesteś głupi czy ktoś ci za to płaci? Kto normalny traci czas na oglądanie takich glupot? Rozumiem że masz taką perwersje że to ci pomaga w ruszaniu skórką więc mam dobrą wiadomość transmisje i nagrania sesji są w internecie. Wòjek google ci pomoże.

 5. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content