Informacja

⛔️⛔️❗️❗️UWAGA ODBIORCY! ⛔️⛔️❗️❗️

UCINAMY NIEPRAWDZIWE SPEKULACJE I WYJAŚNIAMY!

„DNI WŁODAWY” TO WYDARZENIE NIEODPŁATNE! ❗️❗️

Od lat jesteśmy organizatorem tej jednej z największych imprez w naszym regionie. Nigdy nie miało ono formy biletowanej czy płatnej ni nigdy nikomu z Was nie zabrakło miejsca na tym evencie. W tym roku również gwarantujemy Wam całkowicie bezpłatny dostęp do tej formy kultury!

Jednocześnie zaznaczamy, że wzorem lat ubiegłych tworzymy przed samą sceną ograniczone miejsca VIP. Co to oznacza?

Strefa VIP jest miejscem poprzez które chcemy wynagrodzić naszych lokalnych sponsorów od dawna wspierających finansowo nasze działania. Ta strefa to również miejsce gwarantujące osobom z widoczną niepełnosprawnością bardziej przystępny dostęp do kultury wyższej w myśl przeciw wykluczaniu społecznemu wyżej wymienionych osób.

❗️❗️Jeśli możecie udostępnijcie ten post. Razem możemy zatrzymać fałszywie rozpowszechniane informacje!

Do zobaczenia 3 lipca na włodawskim rynku! ❗️❗️

2 komentarzy "Informacja"

  1. Młodzież(choć nie tylko) z widoczną niepełnosprawnością umysłową kłębiła się nie pod sceną ale po żabką po piwo hehe Kultura wyższa

  2. Poważnie ktoś w WDK-u, myśli o tym wydarzeniu, jako o wydarzeniu kultury wyższej. To już tak spauperyzowało się społeczeństwo? Jedyna i ostatnia księgarnia została zamknięta w tym mieście, a przedstawiciel placówki mającej krzewić kulturę, nazywa tą tanią rozrywkę kulturą wyższą? Niesamowite!

  3. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content