II sesja Rady Powiatu – zaproszenie

RADA POWIATU WE WŁODAWIE informuje, że 6 grudnia 2018 r. o godz. 13.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego we Włodawie odbędzie się II sesja Rady Powiatu we Włodawie VI kadencji.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.

2. Przyjęcie porządku obrad.

3. Przyjęcie protokołu z I sesji Rady Powiatu we Włodawie VI kadencji.

4. Sprawozdanie Starosty Włodawskiego z wykonania uchwał Rady Powiatu
we Włodawie pomiędzy sesjami.

5. Informacja Starosty z działalności Zarządu Powiatu we Włodawie pomiędzy sesjami.

6. Podjęcie uchwał:

6.1. w sprawie delegowania radnych powiatu włodawskiego do pracy
w komisji bezpieczeństwa i porządku;

6.2. w sprawie powołania komisji stałych Rady Powiatu we Włodawie;

6.3. w sprawie powołania Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu we Włodawie;

6.4. w sprawie powołania Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Powiatu we Włodawie;

6.5. w sprawie ustalenia wynagrodzenia Starosty Włodawskiego.

7. Wolne wnioski.

8. Zakończenie obrad.

Starostw Powiatowe we Włodawie

1 Komentarz do "II sesja Rady Powiatu – zaproszenie"

 1. Czy to prawda że pis obraził się że nic im nie skaplo i planują bojkot?

 2. Bojkot według PiS to konstruktywna i merytoryczna opozycja oraz działalność na rzecz dobra powiatu

 3. Były 1 sekretarz | 4 grudnia 2018 at 08:23 |

  Jaki bojkot? proszę takich bredni nie pisać no chyba ,że działa się na zlecenie i ma się obiecane za ta propagandę jakieś miejsce pracy dla syna lub córki .

 4. A ja mam pytanie czy w powiecie brak wypłaty pełnego wynagrodzenia dla nauczycieli dotyczy tylko szkoły specjalnej czy innych szkół też?

 5. Jeszcze jednej napewno!

 6. Czyli pracownicy tylko dwoch instytucji w powiecie nie zasługują na swoje wynagrodzenie? Dlaczego inni dostali całe pensje? Jakie było kryterium wyboru akurat tych szkół, tych pracowników? I gdzie są te pieniądze?!

 7. Dyrektor powinien walczyć o odsetki od niewypłaconych kwot, a nie Pozować do zdjęć na każdym kroku!

 8. Jako wyborca Prawa i Sprawiedliwości jest mi wstyd za radnych tej partii. To co zrobiliście na dzisiejszej sesji jest po prostu szokujące i nie zrozumiałe. Komisja rewizyjna jest doskonałym narzędziem do kontrolowania kolorowej koalicji. Pytam w imię czego nie chcieliście z niego skorzystać. Bicie piany jak to miało dzisiaj miejsce nie pomoże w odzyskaniu władzy w powiecie. Teraz zaczynam rozumieć podejście Pani Beaty do wlodawskich działaczy. Zamiast punktowac władze od samego początku siedzicie z zalorzonymi rekami. Obrazu gangreny dopełnił lider wlodawskich struktur pytając o interpelację. Widzę że nie zna Pan powodów zmian wprowadzonych przez rząd w samorządzie. Proszę jak najszybciej uzupełnić braki. W przeciwnym razie MY elektorat będziemy się domagać głębokich zmian w lokalnych strukturach. Pani Marszałek już została poinformowana o sprawie. Liczę na upomnienie z Jej strony a jeśli to nie pomoże na bardziej zdecydowane kroki! Nie całą Włodawa czerwona!

  • Lokalne władze tej partii, jak i każdej innej myślą tylko o swoim stołku. Gdy zaspokoją swoje potrzeby to co skapnie dadzą innym. Były listy osób, które miały kandydować. Nikt ich nie brał pod uwagę za to były osoby z zewnątrz.

 9. Mariusz i Wiesław się obudzili. Niech pierwszy pochwali się ile kasy brał na specjalnie stworzonym dla niego w starostwie stołku kierownika wydziału organizacyjnego, a drugi niech się pochwali ile kasy wziął, gdy odchodził ze starosty w 2014 r., a więc odprawa, ekwiwalent za niewykorzystany urlop i koszt płatnego urlopu dla podratowania zdrowia w szkole, na który to się znalazł zaraz po utracie stanowiska

 10. Mieszkaniec | 6 grudnia 2018 at 18:42 |

  Taką mamy elitę polityczną we Włodawie. Panowie przełknijcie godnie porażkę. Za klasykiem : mężczyzne poznaje się po tym jak kończy… Dzisiejsza sesja to żenada. Zal było patrzeć. Szał rannego byka.

 11. W takim razie, ciekawe kto będzie przygotowywał w tym roku tzw.Wigilię w Organie. Pewnie pan … osobiście! Czy wyda swoim podwładnym rozporządzenie….nie do odrzucenia?

 12. Wracając do wynagrodzeń nauczycieli, tj.niewypłaconych dodatków- Czy w takiej sytuacji nie powinno się zwołać Nadzwyczajnego Posiedzenia Rady Pedagogicznej i zwyczajnie poinformować nauczycieli o zaistniałym fakcie? Takie manewry przed świętami są wręcz niehumanitarne.

 13. Nauczyciele pokażcie że macie trochę klasy. Nie zachowujcie się jakbyście byli biedakami bo w tym biednym powiecie wasze zarobki znacznie przewyższają wynagrodzenia urzędników i innych pracowników w tym terenie (a przecież pracujecie dużo mniej od reszty). Przecież starosta wytłumaczył powód opóźnienia wypłaty dodatków ( bo tylko o to chodzi) i powiedział że zostaną wypłacone w najbliższym czasie. TO co ani trochę cierpliwości? ani trochę zrozumienia?

 14. Lepiej weź się za wychowanie ,,swoich dzieci” bo czasem trudno z nimi wytrzymać! Nie komentuj ile to nauczyciel pracuje, bo Ty na pewno nie zajmujesz sie sprawami służbowymi, tak jak często, wielu nauczycieli w wolne od ,,pracy” dni.

 15. tak tak i w wakacje i w ferie i nauczyciel wf plastyki i wszyscy ciągle pracują po godzinach

 16. Zdaje się, że w innych zawodach też są urlopy, czy się mylę?Zresztą nikt, nie zabrania nauczycielem być! To prawda, że ci co pracują po godzinach, tak samo zarabiają- i to jest niesprawiedliwe. Ale tak jest też w innych zawodach np. Lekarz na dyżurach może mieć pacjentów lub nie, a kasa taka sama. Strażak czy jest pożar itp, czy nie też pobory bierze. Tak poprostu, puki co jest…..

 17. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki