Historyczne MMA we Włodawie

W hali sportowej „Modrzaka” we Włodawie odbyła się Gala TFL 25. W piątkowy wieczór we Włodawie (po raz pierwszy w historii) doszło do dwunastu ciekawych zestawień w dwóch formułach walki – MMA. W walce wieczoru wystąpił Paweł Białas, który zmierzył się z Mateuszem Strzelczykiem. Białas przegrał po dramatycznej walce. Na gali zobaczyliśmy ponadto wielu innych, niezwykle zdolnych i młodych zawodników.

Zdaniem głównego organizatora Jacka Sarny z TFL, dla Włodawy ta impreza była wielką szansą na zaistnienie na ogólnopolskiej antenie, bo gala była transmitowana na żywo przez TVP Sport. Podobnego zdania jest starosta Andrzej Romańczuk, który – będąc w oktagonie – powiedział, że jest to historyczna chwila dla Włodawy i powiatu włodawskiego. – Sport jest jedną z najlepszych form promocji i cieszy mnie, że tego typu impreza o takiej randze zawitała do nas, do naszej szkoły, naszego miasta i naszego powiatu – mówił. W podobnym tonie wypowiadał się burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński.

Do hali ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie przybyło bardzo wielu kibiców, z całego województwa. Choć bilety nie były najtańsze (od 120 do 500 zł), to jednak pustych miejsc nie było widać.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Historyczne MMA we Włodawie"

 1. Lanie po ryju sportem? To niech może lokalni notable w oktagonie rozwiązują kwestie sporne.

  • Daniel to że Cię w szkole męczyli nie znaczy że masz prawo obrażać ludzi ciężko trenujących przed walka.

 2. I jak zwykle informacja po czasie, odbyła się. A nie można wcześniej napisać, że odbędzie się. Ręka, noga, a może głowa by się komuś urwała, gdyby taka informacja ukazała się wcześniej? Tak jest z zapasami, meczami Włodawianki i innymi imprezami, ale przecież myślenie bardzo boli. Pozdrawiam!

  • Ślepy jesteś? Plakatów było pełno na mieście i w necie. Jak taki z Ciebie kibic sportowy to siedź dalej w swojej norze i nie męcz ludzi swoim mądrościami.

   • Szanowny jAnonimie! Ja właśnie wyjechałem daleko i nie widziałem plakatów, a gdyby było info na elbi, mógłbym wrócić wcześniej. Roztropny zanim kogoś osądzi, spyta się dlaczego. W tym przypadku wybitnie się sprawdza chińskie przysłowie: “Mądrość innych ludzi zniewala głupców” Pozdro!!!

 3. Co to było? Sensację robicie z lania po mordzie, to nie sport to mordobicie, wiejskie zabawy dla naiwnych.

 4. Najważniejsze na tej gali jest to że oficjele się promowali,
  a dzieci wolne od szkoły miały
  gdy zawodnicy po mordzie się lali.

 5. Zmień słownictwo. Raz błysnąłeś i wystarczy tego “lania po mordzie”. Jedyne co potrafisz to tłuczenie komentarzy?

 6. Dziś w nocy powtarzali galę na tvp sport.Cóż,zapasy z dodatkowymi próbami lania się na pięści i łokcie.Dużo zaangażowania i woli walki ale niewielkie umiejętności.Walka wieczoru to komedia ,ten cały Białas po pierwszej rundzie nie wiedział gdzie jest,machał cepami jak na zabawie,zero techniki.Wygrał z nim zawodnik który o walce dowiedział się godzinę wcześniej..Ogólnie kto nie poszedł na tzw wydarzenie nie może żałować.Zapasy za Zenka lepiej się oglądało i nie trzeba było bulić 500 zł /pzdr

 7. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content