Handlarz dopalaczami wpadł przez… perfumy

Dwaj 27-latkowie ukradli perfumy ze sklepu. Towar wymienili na dopalacze. Policjanci ustalili, z kim dokonali takiego interesu. 30-letni mieszkaniec Włodawy został już zatrzymany. W jego mieszkaniu znaleziono znaczną ilość substancji psychoaktywnych.

Sprawa zaczęła się od kradzieży. W sobotę, 19 stycznia z jednego z włodawskich marketów zniknęły perfumy o wartości ponad 1300 zł. Na szczęście złodziei nagrały sklepowe kamery. Policjanci po przeanalizowaniu nagrań z monitoringu wytypowali jednego ze sprawców – 27-latka z Włodawy. Został zatrzymany. Podczas przesłuchania przyznał, że ukradł perfumy o wartości ponad 1200 zł. Jego kompan – rówieśnik połakomił się także na perfumy, ale tańsze, bo za 100 zł.

Policjanci przeszukali mieszkanie 27-latka, ale nie znaleźli łupu. Mężczyzna wyjaśnił, że wraz z kolegą wymienili je na dopalacze. Po zażyciu substancji jego kompan wylądował na oddziale ratunkowym włodawskiego szpitala.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

1 Komentarz do "Handlarz dopalaczami wpadł przez… perfumy"

 1. Reżyser Kina Akcji | 31 stycznia 2019 at 10:11 |

  Handlarz dopalaczami wpadł !!!! Włodawa to wielka metropolia ciężko namierzyć handlarza dopalaczami. Pewnie upłynnił podczas swego przestępczego procederu kilka ton dopalaczy. Brawo Policja tylko coś jeszcze zróbcie z tymi pijakami .

 2. Oni bez pomocy ich konfidentów nikogo nie złapią, cała ich “skuteczność” polega w 100% na donosicielach a jeśli już to przez głupotę jak w w/w artykule to dalej ciągnie się obiecywanie złagodzenia wyroku itp. i zaczyna się donoszenie jeden na drugiego i wtedy chwalą się “sukcesami”

  • Nie jestem policjantem ale wydaje mi się, że na tym polega praca operacyjna?

  • Tak właśnie działa policja na całym świecie. Nie wiem po co się odzywasz Hau Hau.

 3. Informator A1 | 1 lutego 2019 at 08:51 |

  Bo na tym wlasnie polega praca operacyjna.

 4. Tylko konfident to taka k…a ze dzisiaj sprzedaje czlowieka a jak grunt sie pali pod nogami to wtedy jest w stanie sprzedac i policjanta o tym napewno chlopaki chyba wiedza a tak na marginesie narkomanow mi nie zal

 5. nietylko z orchowka zanieczyszczenia ale co z tym smrodem na jednostce trzeba zielonych powiadomic moze oni pomoga

 6. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content