Grupa na FB zrzeszająca mieszkańców bloków zarządzanych przez Spółdzielnię Mieszkaniową

Na prośbę internautów informujemy, że powstała grupa na FaceBooku mająca na celu zrzeszyć członków Spółdzielni mieszkaniowej oraz mieszkańców bloków zarządzanych przez Spółdzielnię Mieszkaniową we Włodawie.

https://www.facebook.com/groups/spoldzielcywlodawa

1 Komentarz do "Grupa na FB zrzeszająca mieszkańców bloków zarządzanych przez Spółdzielnię Mieszkaniową"

 1. Brawo!!!!
  Fajnie, że są ludzie którym chce się działać na rzecz innych. Niestety – ci którzy biorą za to wynagrodzenie zawiedli na wszystkich frontach. Miejmy nadzieję, że uda się Wam wyprowadzić wszystko na prostą. Liczcie na moje wsparcie. Powodzenia.

 2. Po co się wychylać jak się ma ciepłą posadkę. Młodzi mieszkańcy bieżcie sprawy w swoje ręce w sprawie SM najwyższy czas.

 3. Spółdzielca | 18 lutego 2023 at 21:30 |

  tak tak. Koniecznie młodzi bierzcie się za rządzeniem spółdzielnią. Uprzedzam tylko, że oprócz bezmyślnego klepania w klawiaturę trzeba się na czymś znać i coś potrafić więcej niż obrzucanie wyzwiskami

 4. I tego niech trzymają się obie strony. Może mieszkańcy skorzystają

 5. Gdzie zniknęła Pani Renata? Nie widziałam jej na spotkaniu.

 6. jak was stac na siedzenie na fb to was stac tez na opłaty xDD

 7. Mpgk drogo wyprodukuje ciepło miasto jako właściciel to zaakceptuje a spółdzielnia ma tanio sprzedać to ciepło więc młodzi do spółdzielni rządzić? hehe

 8. jeżeli chodzi o dłużników którzy wykorzystują prawo dla własnych interesów to czy ewentualna nowa rada nadzorcza czy nowy zarząd nie powinny poszukać kancelarii prawnej specjalizującej się w takich sprawach i nawiązać z nią współpracę? Życie pokazuje, że rzeczy wartościowe kosztują.

 9. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.