Gmina postawiła na promocję

Choć trwa pandemia, gmina Włodawa promuje swoje jeziora. Zamierza stworzyć bazę zdjęć ukazujących najpiękniejsze zakątki, aby każdy, kto je obejrzy, chciał przyjechać na Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie, żeby odpocząć i zregenerować siły. Dzięki temu, oprócz Jeziora Białego, które już jest słynne na całą Polskę, zyskają Jeziora Glinki oraz Święte.

– Wszyscy wiedzą, że to wyjątkowy region geograficzny z mnóstwem jezior, rzek i lasów. To prawdziwa perła natury z bogatą kulturą i historią. Prawie każde jezioro otacza magia legend. Wszystkie te czynniki tworzą warunki do rozwoju turystyki transgranicznej. Sława o malowniczym Jeziorze Białym w Polsce i Jeziorze Świtaź na Ukrainie od dawna przekroczyła granice narodowe. Te miejsca zyskały już na popularności i co roku przyciągają coraz więcej turystów. Jednak mało kto w województwie lubelskim słyszał o jeziorach: Piaseczno, Lucymer, Peremut, które znajdują się na Wołyniu. Wątpimy też w to, że wielu mieszkańców Wołynia odwiedziło wspaniałe jeziora w gminie Włodawa, takie jak Glinki czy Święte. A to z powodu brakuje promocji, obecności rozpoznawalnego obrazu wizualnego, podkreślającego te lokalizacje turystyczne na tle innych – przekonuje Anna Czajka, kierownik referatu oświaty, kultury, sportu i turystyki w Urzędzie Gminy Włodawa.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

1 Komentarz do "Gmina postawiła na promocję"

 1. Aaaa i tutaj strach zapanował w oczach gminy. Na 100 % jest to odpowiedź na artykul ukazujący bajzel syf i burdel nad jeziorem białym (ten co ostatnio się ukazał) … A teraz wielka promocja NAJPIĘKNIEJSZE ZAKATKI ojojoj

 2. Co tu promować ten ściek zwany Białym?

  • Czarny zielony ekologu z Suszna, zazdrościsz że koło Suszna nie ma takiego jeziora tylko, ” zalew suszenski” w którym żaby kumkaja

 3. Ojejku! Dojazd do pereł betonówką. Już kilka lat temu redaktor z Wrocławia, wypoczywający nad Białym, opisał w swojej gazecie tę “autostradę” i nadal naszych włodarzy to nie zawstydza. Starosta Romańczuk swego czasu obiecywał, że przewiezie po betonówce marszałka wojewódzkiego i co! Jeszcze dużo wody upłynie w Bugu, zanim łaskawie zrobią pozostałe kilka metrów tej drygawicy. Wstyd!

 4. wczasowicz | 6 kwietnia 2021 at 18:14 |

  Nic nowego nie potraficie zrobić. Ciągle to samo. Raz na Ukrainie buzię nalać potem w Polsce. Tu potupać tam potupać i film promujący. I wyjazdy studyjne z których nic nie wynika. Chyba tylko cały VW proszku do prania via Ukraina. Popatrzcie sobie ile i jakich imprez w sezonie przeprowadzają takie kurorty jak Ustka, Władysławowo, Międzyzdroje czy Hel i porównajcie do tego co sami robicie. Gmina robi zero poza nieśmiertelnym krokodylem, który już dawno “zdechł”. Tu trzeba pomysłu, kasy i menedżera z prawdziwego zdarzenia. Imprezy to trzeba planować z rocznym wyprzedzeniem a nie na dzień przed rozpoczęciem sezonu.

  • Zapomnij juz o jakimkolwiek imprezach nad J Białym i to nie dlatego ze ci Gmina nie zorganizuje. Nie po to wymyślali PLANDEMIE AZEBY Z NIEJ TAK SZYBKO ZREZYGNOWAĆ,

 5. Wójtowi pasuje pandemia, siedzi spokojnie przez nikogo nie zaczepiany, nie interesuje go sytuacja przedsiębiorców w tych trudnych czasach. Brak jakichkolwiek inicjatyw.

 6. A co tam się w tej gminie się dzieje, jakaś zaraz czy co? Karetki pracowników zabierają.

 7. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content