Gdzie ci posłowie…

Według baneru wiszącego na jednej z włodawskich kamienic działa w niej biuro parlamentarne posłanki PiS, Agaty Borowiec. – Chciałem pójść do biura z interwencją, ale na miejscu dowiedziałem się, że biura od dawna nie ma, bo pani poseł od dwóch lat nie jest już posłem. We Włodawie w ogóle trudno spotkać się z jakimś parlamentarzystą, bo posłanka lewicy zamknęła swoje biuro, przedstawiciele KO i Konfederacji nigdy go nie otworzyli, a biuro PiS z powodu pandemii ostatnio też było zamknięte – narzeka jeden z naszych włodawskich czytelników. – Przypomną sobie o nas przed wyborami – dodaje z przekąsem.

We Włodawie zawsze było trudno o osobisty kontakt z posłami, czy przynajmniej jakimiś jego asystentem, ale w tej kadencji jest jeszcze gorzej. Co prawda pół roku temu ówczesna posłanka Lewicy Monika Pawłowska otworzyła hucznie, w obecności szefów lewicy, w tym wicemarszałka sejmu Włodzimierza Czarzastego, swoje biuro we Włodawie przy ul. Przechodniej, ale po nim, jak i po posłance Pawłowskiej w szeregach Lewicy nie ma już śladu (dokonała politycznej wolty stulecia przechodząc z Wiosny Biedronia do Porozumienia Gowina).

Nic dziwnego, że we Włodawie trudno o posłance i jej aktywności parlamentarnej usłyszeć dobre słowo. – Raczej długo się u nas nie pojawi – mówi nam mieszkaniec miasta, sympatyk lewicy. – Po czymś takim tutaj nikt jej kwiatami witać nie będzie. Na jej miejscu nie liczyłbym także na głosy włodawian w najbliższych wyborach.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

4 komentarzy "Gdzie ci posłowie…"

  1. Dlatego trzeba wystawić jednego kandydata. Głosami z miasta, gmin, powiatu a nawet sąsiednich powiatów wygrałby. Wtedy w mieście byłoby biuro z prawdziwego zdarzenia. Jednak jest to niemożliwe bo każde ugrupowanie wystawia swojego kandydata. I tu jest przyczyna bo głosy rozbijają się. Biuro jest tylko teoretycznie a poseł od święta.

    • Jeszcze się quzwa nie nauczyliście się, jesteście potrzebni tylko w dniu wyborów. To do kogo ta pretensja.

      • Powiedz to posłom, którzy mają biura poselskie. A najlepiej liderom ich partii, gdy będą wieszać przed wyborami plakaty wyborcze.

  2. Biuro PiS naprzeciw kina działa. Sam załatwiałem sprawę przed świętami. Przyjmuje miły pan. Mam nadzieję, że mi pomogą.

  3. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content