Film promocyjny – rewitalizacja Włodawy

1 Komentarz do "Film promocyjny – rewitalizacja Włodawy"

 1. A gdzie podziękowanie poprzedniemu zarządowi za przygotowanie programu rewitalizacji? Patrząc na to co się dzieje w mieście, to gdyby nie program rewitalizacji przygotowany przez poprzednika, to wodzirej nie miałby się czym pochwalić, chyba ze zatrudnieniem swojego następnego kolegi, Wiesia.

  • Po pierwsze zarząd jest w starostwie a nie UG, burmistrza i radę miasta wybieramy w wyborach. Niech Pan wróci do szkoły uzupełnić braki.

   • Mieszkaniec | 13 stycznia 2022 at 18:43 |

    Program rewitalizacji powstał w latach 1998-2002 czyli gdy w Urzędzie Miasta był zarząd (Pierwszym etapem był Szlak Trzech Kultur). Po objęciu władzy przez Pana Września został opracowany plan finansowania i przygotowany projekt Rewitalizacji. Warto więc przed pokazaniem swej mądrości czasami się zastanowić, albo zamilknąć.

    • Tylko te dwa opracowania się różnią. Ja pamiętam opracowanie rewitalizacji czworoboku z przed 30 lat.

 2. hobbysta ogrodnik | 12 stycznia 2022 at 14:35 |

  Wokoło czworoboku nasadzenia z bukszpanu, który skazany jest na pożarcie przez ćmę bukszpanową, ponieważ jej inwazję mamy od roku a nawet dłużej. Przykładem bukszpany przy cmentarzu komunalnym.

 3. Nie wierzę… Ręce opadają… Włodarze chwalą się betonową pustynią wokół tzw. Czworoboku, która będzie gwoździem do trumny tego i tak umierającego miejsca. Za kilka lat, ktoś będzie składał wniosek o dofinansowanie projektu rozkucia tej pieprzonej betonowej pustyni – tak jak to się już czyni w miastach z bardziej świadomymi włodarzami – uwolnienia ocalałych drzew i zazielenia całego tego obszaru z pozostawionymi jedynie wąskimi ciągami pieszymi i ławkami. To taki poziom absurdu, że nie wiem, czy bardziej podziwiać tupet i bezczelność włodarzy, czy załamywać ręce nad indolencją mieszkańców.

  • Lepiej posprzątaj po swoim psie

  • Raczej to sie wydarzy. Pewnie za jakies 10 lat biorac pod uwage z jakim tempem we Włodawie absorbujemy trendy (teraz jestesmy na etapie fascynacji fontanna z diodami led). Szkoda, ze tak idiotycznie wydajemy pieniądze

 4. Chełmianin | 13 stycznia 2022 at 22:57 |

  Podtytuł jest nie adekwatny, ponieważ nie jest to “…rewitalizacja po byłej jednostce…”, tylko jednego budynku na terenie jednostki. Jest tam jeszcze wiele terenu p. boiska , park…, może jeszcze jakieś inne obiekty, które nie zostały jeszcze “rozszabrowane”.

  • Boiska najbardziej szkoda bo Włodawianka mogłaby tam trenować. Kiedyś dużo ludzi tam biegało. Teraz to zarośnięte pole. Pan starosta Andrzej Romanczuk mógłby pogonić podwładnych żeby chociaż wykosili te chaszcze. Ale co się dziwić że boisko niszczeje… wystarczy spojrzeć na szpital. Nieudolność rządów pana Starosty jest przerażająca.

 5. O losie, jaka betonowa! Ktoś pewnie ładnie przytulił za takie paskudztwo

 6. A kiedy rozbiorą pomnik powstały na cześć sowietów???

 7. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content