Dyrektorka i starosta zeznawali na policji

Dyrektor włodawskiego szpitala Teresa Szpilewicz oraz starosta powiatu Andrzej Romańczuk zostali przesłuchani przez policję. Powodem był donos na szpital, jaki tajemnicza matka 4-letniego dziecka rozesłała do mediów na początku września.

Donosy pisane pod adresem pewnych osób lub instytucji stały się modne w ostatnich latach. Jednak wszystko wskazuje na to, że tym razem autorce lub autorowi maila, nie ujdzie to płazem. Śledczy, dla dobra prowadzonego śledztwa, nie zdradzają szczegółów. Natomiast z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, że podobno mają podejrzenia, kto napisał ten „paszkwil” na włodawską lecznicę. W tej sprawie kilka dni temu zeznawały władze szpitala i starostwa.

– Policjanci zadali nam kilka pytań, a my na nie odpowiedzieliśmy. Pytali m.in. skąd dowiedzieliśmy się o donosie. Nie mogę jednak wszystkiego zdradzać. Policja prowadzi postępowanie i na pewno niebawem wyjaśni sprawę – ucina starosta.

– Prowadzimy postępowanie dotyczące pomówienia za pośrednictwem środków masowego przekazu. Sprawa jest w toku. To wszystko, co mogę na dzisiaj powiedzieć – wyjaśnia sierż.szt. Elwira Tadyniewicz, rzeczniczka prasowa KPP we Włodawie.

Donos rozesłany został niemal do wszystkich redakcji w regionie. Z treści wynikało, że napisała go kobieta. Skarżyła się, że w niedzielę, 6 września jej 4-letnie dziecko zaczęło gorączkować.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

1 Komentarz do "Dyrektorka i starosta zeznawali na policji"

  1. Jasne, a kiedy będą zeznawać w sprawie nie przyjęcia motocyklistów po wypadku albo w sprawie pacjentki, która musiała odstąpić pokój plebanowi?!!!!!!!!!!!!! TO NAS CIEKAWI

  2. Nalepie zadzwonić do Policji lub Prokuratury

  3. metoda klin klinem najskuteczniejsza najlepsza obrona to kontratak trzeba sie gleboko zastanowic czym kierowala sie matka dziecka to 1 pytanie 2 pytanie to kto i z czyich peniedzy bedzie placic odszkodowanie dla rodzin motocyklistow a 3 pytanie dlaczego akurat prokurarura miejscowa prowadzi sprawe

  4. Prokuratura wlodaska prowadzi sprawę? Przeczytałem, że Policja a może nie umiem między wierszami czytać

  5. popletli głupoty i tyle. Celebryci poziomu powiatowego. Problemem jest bałagan organizacyjny , a za to odpowiada dyrektor placówki.

  6. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content