Dwunastoletnia Ania z Włodawy zdobywa PUCHAR EUROPY !!!

W dniach 30.11, 01.12- 2018 odbył się Puchar Europy w podwarszawskim Tarczynie, nie zabrakło tam kickboxerów z Włodawy, którzy ciągle starają się rozsławiać małe miasteczko nad rzeką Bug.

Dzięki dofinansowaniu w Urzędu Miejskiego, Starostwa Powiatowego we Włodawie oraz sponsorom takim jak Pan Wiesław Blicharski oraz Państwo Drob z Urszulina, na tak wielkich zawodach wystąpili Anna Schweisser – 12 lat, Bartek Linkiewicz- 13 lat, Karolina Bruchacka- 8 lat, Lidia Kachniarz – 8 lat. Do zawodów grupę przygotowała Małgorzata Choma, brązowa medalistka Mistrzostw Świata full-kontakt, i to ona również tam sekundowała.

Wielki sukces osiągnęła Anna Szwajcer ( poprawnie wymawiane nazwisko), która już dwa lata walczy na pucharach, mistrzostwach i innych zawodach, ale dzięki wsparciu rodziców, trenerów, sponsorów, i koleżanek klubowych, wielokrotnych Mistrzyń Polski uczestniczek Mistrzostw Świata i Europy, Ania w końcu staje na najwyższym stopniu podium !!! Dziękujemy i gratulujemy ! Ania zdobyła złoty medal i zaprezentujemy Państwu parę rund z walk z doświadczonymi zawodniczkami, medal Ani cieszy ale cieszą również medale najmłodszych, Karolinka Bruchacka dzielnie walczyła na pałki, ze zmiennym szczęściem, wygrała, przegrała, wygrała w efekcie brązowy medal i podium. Lidia Kachniarz, również zdobyła medal srebrny w walkach, trafiła w półfinale na doświadczona zawodniczkę, która zdobyła potem Puchar Europy.

Bartosz Linkiewicz zdobył srebrny medal na tym turnieju, jednak miał dużo szczęścia.

Podsumowując przedstawiamy Państwu parę zdjęć i urywki z walk..

Podziękowania wszystkim, którzy cegiełkę dołożyli do sukcesu.