Dwa złote medale kadetów „Skorpiona”

W dniach 16-17.11.2018 w miejscowości Otwock pod Warszawą odbyły się Puchar Polski Seniorów i Juniorów oraz Masters kadetów w kickboxingu. Organizatorami byli Polski Związek kickboxingu, Urząd Miasta Otwocka oraz KO team Otwock.

W zawodach wzięło udział dwoje zawodników z Międzyszkolnego Klubu Sportowego „Mechanik” we Włodawie, wśród kadetów starszych -42kg, 13 letni Bartek Linkiewicz zdobył złoty medal tocząc wyrównany pojedynek z zawodnikiem z Siedlec.

W kategorii kadetek młodszych kolejny swój medal zdobyła 12-letnia Ania Schweisser, również złoty – Ania walczyła towarzysko z zawodniczką z Wocławka w kategorii najcięższej.

Wyjazd był możliwy dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miejskiego we Włodawie oraz Starostwu Powiatowemu we Włodawie. Są to kolejne medale zdobyte w tym roku przez Annę Schweisser i Bartka Linkiewicza. Trener jest zadowolony z postawy młodych zawodników, ale jak sam powiedział jeszcze dużo trzeba się uczyć. Następnym występem włodawskich kickboxerów będzie turniej mikołajkowy dla dzieci 7-12 lat.

Podziękowania sponsorom Hotel Drob w Urszulinie oraz Handbud Włodawa.

Skip to content