Dwa razy wpadł na przekroczeniu prędkości

18-letni kierowca BMW dwa razy w ciągu kilkunastu minut znacznie przekroczył dopuszczalną prędkość. Został dwukrotnie ukarany mandatem a jego konto powiększono 12 punktów karnych. Prawo jazdy miał zaledwie od 3 miesięcy. Policjanci apelują o rozważną i ostrożną jazdę.

   Policjanci ruchu drogowego włodawskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym marki BMW. W Okunince na drodze  wojewódzkiej W 812  o ponad 30 km/h przekroczył dopuszczalną prędkość. Samochodem kierował 18-latek z gminy Włodawa, który od zaledwie 3 miesięcy posiadał prawo jazdy.

   Policjanci nałożyli na niego grzywnę w drodze mandatu karnego i 6 punktów karnych. Po chwili ponownie o ponad 30km/h przekroczył dopuszczalną prędkość. Ponownie został zatrzymany do kontroli i ponownie otrzymał mandat i punkty karne. Policjanci apelują o rozważną i ostrożną jazdę! Pamiętajmy, że bezpieczeństwo wszystkich zależy od bardzo wielu czynników a nieostrożność, brawura, brak rozwagi, niedostosowanie prędkości do panujących warunków to najczęstsze przyczyny wielu tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych. Pamiętajmy, że tylko stosując się do przepisów ruchu drogowego oraz zachowując szczególną uwagę można uniknąć wypadków i kolizji.

B.Sz.
KPP Włodawa

2 komentarzy "Dwa razy wpadł na przekroczeniu prędkości"

  1. No tak… kierowca BMW…

  2. No tak..we wlodawskiej policji sypia sie dyscyplinarki i odejscia przed czasem pod kapelusz moze jednak to nie prawda a psikus takie widzi mnie siem z perspektywy Slawatycz gdzie swiat jest wybrukowany jedynie sluszna kostka brukowa ….:)

  3. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content