Dom na zdrowie

Wszyscy, którzy w trakcie ostatniego roku przebywali w szpitalu, a mają ukończone 65 lat, mogą bezpłatnie w godz. od 7.00 do 15.00 skorzystać z Dziennego Domu Opieki Medycznej znajdującego się w Przychodni Specjalistycznej w SPZOZ we Włodawie (na IV piętrze).

Osoby starsze potrzebują naszej szczególnej troski, zwłaszcza wtedy, gdy zdrowie nie nadąża lub nie idzie w parze z aktywnością codziennego dnia, chęcią pracy, pomocy rodzinie. Odpowiedzią dla tych osób jest możliwość skorzystania z opieki, rehabilitacji oraz aktywizacji poprzez różne zajęcia.

Dalszą część wiadomość mogą Państwo znaleźć na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Dom na zdrowie"

  1. jedno oko………

  2. i rodzinę do robienia mebli

  3. Obsługa w tej placówce (tj. DDOM) pali papierosy w obiekcie czym zniechęca do odwiedzin, łamie prawo i naraża innych na bierne palenie!!

  4. JAKOŚ TAM BYŁEM I NIC NIE CZUŁEM ŻADNEGO SMRODU FAJEK ALE CHYBA DLA PANA LUB PANI MAKS TO PRZESZKADZA ŻE TE BABKI Z DDOM ROBIA KAWAŁ DOBREG DLA LUDZI STARSZYCH ZAJMIJ SIE SOBA KOLEGO A NIE PISANIEM DURNOT NA ICH TEMAT

  5. To nie durnoty tylko prawda!! Zapraszamy na 4 piętro

  6. Poza tym – nie kwestionuję ich ciężkiej i potrzebnej pracy w DDOM. To godne pochwały. Ale palenie tytoniu w takim miejscu jest naganne i inne zasługi im na to na pewno nie pozwalają!!

  7. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki