Dlaczego zrezygnowaliśmy z oglądania tradycyjnej telewizji na rzecz telewizji online?

Kiedyś telewizja to był prawdziwy rarytas. Później pojawił się Internet i wszyscy oszaleli na jego punkcie. Mimo wszystko telewizor obecnie jest w około 80% gospodarstw w Polsce. Przekłada się to, nadal, na wielotysięczne wyświetlenia poszczególnych stacji czy programów. Można bowiem w telewizji nadal znaleźć coś ciekawego. Są jednak tacy, którzy są za granicą i nie mogą oglądać polskiej telewizji; są tacy, którzy nie mają odbiornika żeby móc cieszyć się telewizją. W wielu domach jest też wieczna walka o pilota. Jak temu zaradzić? Mamy dla was rozwiązanie.

Tradycyjna telewizja odejdzie do lamusa?

Jak już wspomnieliśmy – w wielu domach znajduje się przynajmniej jeden telewizor. I co tego, jeśli w porównaniu do kilkunastu lat wstecz oglądalność spadła kilkukrotnie? Po prostu Internet wypiera wszystko – dzieciaki chętniej oglądają bajki na różnych platformach, starsi decydują się na seriale i filmy, a tradycyjną telewizję po prostu ogląda się rzadziej. Związane jest z nią również wiele uniedogodnień np. to, że można oglądać ją tylko tam, gdzie stoi telewizor; że wiele osób nie ma możliwości oglądania jej za granicą; że obecnie nie wszyscy mają odbiornik; że trwa wieczna walka o pilota w konsekwencji czego traci się jakiś odsetek ludzi, którzy byliby zainteresowani obejrzeniem określonego programu. Całe szczęście da się na to jakoś zaradzić – oczywiście niczym innym jak telewizją online.

Telewizja internetowa to prawdziwa perełka, która uratuje wszystkich, którzy z jakiegoś powodu nie mają możliwości oglądania tradycyjnej. Ponadto telewizja online ma naprawdę wiele plusów, których próżno szukać w tej tradycyjnej.

Wyższość telewizji online nad tradycyjną

Czy chociaż raz walczyliście z rodzeństwem o pilota, kłócąc się “co będziecie oglądać”? Czy chociaż raz słyszeliście jak mama na złość tacie wyłącza mecz, żeby móc obejrzeć serial? A może po prostu niewygodnie jest wam oglądać telewizję? Całe szczęście telewizja online niweluje wszystkie problemy do zera. Wystarczy dostęp do Internetu, a także jakieś urządzenie elektroniczne, dzięki któremu będzie można takową telewizję odbierać. Później wybieramy jakiś serwis, który określone kanały udostępnia u siebie, a także nam, po zalogowaniu i, często, po uiszczeniu stosownej opłaty (to jest okej, a nawet powinno być robione w przypadku takiego rodzaju telewizji). I każdy, absolutnie każdy, może potem oglądać taki program, na jaki ma ochotę, w takim miejscu w jakim chce, tak długo jak sobie zażyczy i na takim urządzeniu jakie sobie wybrał. Koniec kłótni o pilota! Telewizja internetowa działa na zasadzie streamingu, więc oglądać można aktualnie wyświetlane w TV programy, ale niektóre mają dodatkowe możliwości np. nagrywarkę albo możliwość oglądania programów na życzenie.

Wybierz stronę z telewizją internetową, która pasuje ci najbardziej i oglądaj jak chcesz, i kiedy chcesz!

Skip to content