Czy Włodawa jest atrakcyjna?

Sprawdzą to pracownicy urzędu marszałkowskiego, którzy we włodawskim ratuszu przeprowadzą audyt atrakcyjności. Pod lupę wezmą przede wszystkim prowadzone przez miasto szkolenia i wizyty studyjne.

Burmistrz Włodawy chce wdrożyć w ratuszu nowoczesne standardy obsługi inwestora. Najpierw jednak musi zostać przeprowadzony audyt.

– Pozytywnie już przeszliśmy proces rekrutacji do realizowanego przez władze województwa lubelskiego projektu, którego celem jest między innymi podniesienie jakości obsługi inwestora oraz promocja oferty inwestycyjnej. To właśnie te zagadnienia są szczególnie istotne w czasie odmrażania i odbudowy gospodarki. Chcemy być możliwie najlepiej przygotowani, aby w najbardziej profesjonalny sposób móc przedstawić potencjalnym inwestorom naszą ofertę – mówi burmistrz Wiesław Muszyński.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

1 Komentarz do "Czy Włodawa jest atrakcyjna?"

 1. Lol no zajebiście atrakcyjna, tak że musiałem wypierdalać z tej wsi bo tu pracy nie ma, no po prostu zajebista atrakcja

  • To było otworzyć własną działalność, a nie narzekać i pokazać jaki kozak jesteś.

 2. Włodawianka | 25 maja 2021 at 22:46 |

  Oj, z takim słownictwem to faktycznie trudno o pracę. Ale czy tylko we Włodawie?

 3. Atrakcyjność miasta i powiatu powinno się zacząć budować od podstaw. Miał być już dawno otwarty oddział dziecięcy i dalej nic. Podobno były nawet zbierane jakieś podpisy pod biedra. To prawda co pisze w gazetach że intensywną terapię i covidowy też zamknęli? Kto w końcu jest odpowiedzialny za ten szpital? Niech wyjdzie i wytłumaczy o co chodzi w tym bałaganie?!

 4. czytelniczka | 26 maja 2021 at 19:40 |

  Oj bardzo, ale to bardzo atrakcyjna. Szczególnie atrakcyjny dojazd do włodawki od Wisznic poprzez cudowną betonówkę. Kilka lat temu wyjechałam z tego zapadliska, wcale nie żałuję i nie mam zamiaru wracać. Aby stwierdzić atrakcyjność, to musi być urzędniczy audyt. Buahahaha! Kiedy niektórzy spoważnieją, bo już na pewno nie zmądrzeją. Pozdrawiam wszystkich fłodawiaków!

 5. Atrakcyjna dla prezesa mpgk ktory zarabia poł miliona w roku. A ceny za wode, ogrzewanie, oodatku są bardzo wysokie. Nie ma co sie tutaj dusić

 6. czytelniczka | 31 maja 2021 at 12:07 |

  Oj jAnonim, jAnonim. Masz tak cieniutkie myślenie i sądzisz, że jeśli ktoś wyjeżdża “s fłodawki”, to za granicę i na zmywak. Żal mi Ciebie. Pozdrawiam wszystkich

 7. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content