Cios w narkobiznes

To jedna z największych narkotykowych spraw, które prowadziła Prokuratura Rejonowa we Włodawie. Na obrzeżach Poleskiego Parku Narodowego policjanci zlikwidowali fabrykę marihuany. Gdyby „plantatorzy” zebrali cały plon, do obrotu mogliby wprowadzić nawet 32 kilogramy narkotyku.

– Z informacji posiadanych przez policjantów wynikało, że prowadzona jest tam plantacja konopi indyjskich – opowiada Magdalena Krasna z KPP w Łęcznej. – Przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się. Na miejscu zastali dwóch mężczyzn. 50-letniego mieszkańca Limanowej, który wynajmował pomieszczenia oraz jego 34-letniego kompana. Obaj zostali zatrzymani.

Podczas przeszukania terenu posesji policjanci ujawnili w pomieszczeniach gospodarczych, tunelu foliowym oraz w obrębie budynków rośliny konopi innych niż włókniste w różnej fazie wzrostu, o wysokości do blisko 2 metrów. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 1400 roślin konopi. Ponadto w jednym z budynków policjanci znaleźli blisko 2 kilogramy suszu marihuany. Kryminalni zabezpieczyli również oprzyrządowanie służące do prowadzenia uprawy, między innymi wentylatory, lampy, wiatraki, sterowniki. Jak ustalili kryminalni, z zabezpieczonych roślin można uzyskać ponad 32 kilogramy marihuany.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

3 komentarzy "Cios w narkobiznes"

  1. Marycha nie zabija,zabija alkohol i papierosy sprzedawane przez panstwo.

  2. WLODAWIAK | 19 czerwca 2021 at 13:13 |

    chodnik-przejście BEZPIECZNE od tesco do kik,ccc,my center….gospodarze WŁODAWY ….POBUDKA !!!!

  3. oddział dziecięcy kiedy zostanie otworzony? Panie Starosto POBUDKA!

  4. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.