Chełmska będzie nie do poznania

Jedna z najważniejszych ulic Włodawy – Chełmska – powoli przeobraża się nie do poznania. A to za sprawą przebudowy, którą realizuje powiat włodawski. Przy okazji modernizacji przybędzie ponad 70 miejsc parkingowych, których tak w mieście brakuje. Wykonawcą jest firma „DROGTOM” Tomasza Pruszkowskiego.

– Ponad 70 miejsc parkingowych, nowy postój taksówek i busów, bezpieczne przejścia dla pieszych i rowerzystów, chodniki, ścieżki rowerowe, ale przede wszystkim nowa droga z kanalizacją deszczową – mówi Marcin Łopacki, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych we Włodawie. – Roboty idą bardzo sprawnie. Z dużym prawdopodobieństwem mogę powiedzieć, że inwestycja zostanie oddana do użytku za kilka tygodni – z końcem czerwca lub początkiem lipca. Będzie naprawdę ładnie, odbieramy dużo pozytywnych sygnałów od mieszkańców i nie tylko, że będzie to jedna z ładniejszych dróg we Włodawie, o ile nie najładniejsza.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Chełmska będzie nie do poznania"

 1. Firma DROGTOM” najlepsza w okolicy super wykonawca, solidna, dokładna i takich nam potrzeba.

 2. A co z chodnikiem przy ul. Korolowskiej?

 3. Najładniejsza to będzie 9PAC!

 4. Wszyscy przecież wiedzą, że ul. Chełmską można dojechać do Chełma, a nie do Poznania i dlatego będzie nie do poznania.

 5. 70 miejsc parkingowych. A ile wyciętych drzew?

 6. nic nie robić, nie budować, nie remontować bo drzewa są najważniejsze. Ile jeszcze tego ekoterroryzmu???

  • Jak skończy ci się tlen to będziesz po korzeniach całował te drzewa.

 7. Wycięli drzewa na chełmskiej? Kto jest inwestorem i wykonawcą? Jeśli to prawda zarzadam wyjaśnień!!!!

 8. Remont drogi OK ale już o wyremontowane miasto nie dba np ulica Długa ,byłem świadkiem jak rowerzystka omijała piasek, który leży tam od zimy i tylko cudem nie wjechał w nią kierowca auta.Czemu nikt go nie zebrał??Halo gospodarka ,za niecały miesiąc lato,a was zima zastała.

  • Podobnie, jak śmiecie, brud i papierki na chodniku a głównie trawniku. U naszych wschodnich sąsiadów nie ujrzysz tego na ulicy.

  • To jest katastrofa w mieście! Bo jedziesz samochodem i chcesz zahamować mocniej bo coś wyjedzie / wybiegnie a tu piach / kamyczki na nawierzchni i hamowanie jak na śniegu. Oni wolą stawiać “I love Włodawa” i inne głupoty niż sprzątać ulice i naprawdę zadbać o bezpieczeństwo ludzi.

 9. Drzewa i wrony to najważniejsze, to nic nie robić? Dżunglę z miasta? Lasów w okół, łąki, pola zieleni w pierun. I tak w koło jak nic nie robisz źle, robisz źle ogarnijcie się w końcu.

 10. Do anonim. Bez przesady, po mieście masz jechać góra 50. Przy takie prędkości piach czy nie piach to się zatrzymasz bez problemu. Jeźdź wolniej a zadbasz o bezpieczeństwo ludzi.

 11. A mój sąsiad pojechał do Poznania, a wrócił nie do poznania i co? Skoro komuś drzewa są najważniejsze, to niech parkuje na drzewie. Ekkkkoterroryści!

 12. Podróżuję sporo po naszym województwie tak zaniedbanych rond nigdzie nie ma,to wizytówka Włodawy dla ludzi przyjeżdzajacych z Polski nad j.Białe.

  Może już skończą ten remont to mpgk będzie kosiła regularnie trawę na rondzie przy kościele bo wyglada to tak jak rezerwat przyrody w którym nie można nic zrobić.
  Może lepszym rozwiazaniem był by czyn społeczny?
  A może to tylko brak gospodarza któremu to nie przeszkadza…

 13. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content