Budżet powiatu na 2019 uchwalony

(31 grudnia) 13 głosami za, przy 2 wstrzymujących się przegłosowano uchwałę budżetową powiatu włodawskiego na 2019 r. Tegoroczny budżet jest rekordowym w historii i wyjątkowym pod względem wydatków inwestycyjnych.

Budżet powiatu włodawskiego na 2019 r. określa dochód w wysokości 75 mln 221 tys. zł, zaś wydatki w kwocie 74 mln 801 tys. zł. Zamiast deficytu będzie zatem 420 tys. zł nadwyżki budżetowej, w całości z przeznaczeniem na spłatę kredytów. Tegoroczny budżet powiatu jest wyjątkowo proinwestycyjny. Tylko wydatki na przedsięwzięcia ujęte w Wieloletniej Prognozie Finansowej realizowane w 2019 roku wyniosą ponad 21,7 mln zł.

Starostwo Powiatowe we Włodawie

1 Komentarz do "Budżet powiatu na 2019 uchwalony"

 1. Może ma to związek z betonówką

 2. czy będzie remontowana droga do Zaświatycz w gm. Hanna w ramach tego budżetu

 3. Wiesławie histo(e)yku czy dotarła już do Ciebie tajna instrukcja rządu: “Żadnych podwyżek podatków, żadnych kontrowersyjnych ustaw. Nowa strategia rządu to wyciszenie wszystkich trudnych tematów, przynajmniej do czasu wyborów.” Mimo, że jesteś w opozycji zastosuj się po tego to może w końcu z Maniusiem dodrapiecie się do jakiegoś ochłapu z pańskiego stołu pani wicemarszałek w przeciwnym razie będziesz dalej sprawdzał kartkówki.

 4. kartkówki też ktoś sprawdzać musi jakby dla nich posady nie mieli. ale inni mówią jaki wynik wyborów takie później stanowisko

 5. Może Wiesio sprawdza kartkówki dzieci twoich lub bliskich osób? Później, jak zawsze powie to był mój uczeń. Dziś śmiejesz się z niego a on jutro będzie zanosić się chwałą.

 6. Wiesiek podaj się do dymisji wraz zarządem

 7. Dotarła do was tępe mózgi wiadomość że burmistrz podnosi opłatę za ogrzewanie o 12%? Gratuluję wyboru. 5 lat będą was doili za wasze głosy frajerzy.

  • Mariusz nie wyzywaj ludzi tylko dlatego, że na Ciebie i Twoich kumpli nie zaglosowali.

   • Nie każdy ma na imię Mariusz ! Ale prawda jest, że komuszki z ŁNS oszukali ludzi i już na początku kadencji pokazali że mają mieszkańców Włodawy w d….

   • mieszkaniec | 5 stycznia 2019 at 11:30 |

    CZwerwony kmiocie wlasnie zobaczylem informacje o podwyzce energii. Spadaj ciulu do celi a wodzireja czas sie zaraz skonczy. Niech minie 10 m-cy to sie pogoni to towarzystwo.

 8. 5 lat dojenia i imprezowania, tak się kończy gdy miasto pełne frajerów i komuchów.

 9. A coś jeden z radnych koalicji PSL – SLD zagłosował za poprawką Pis w sprawie dotacji dla włodawskich klubów piłkarskich i poprawka przeszła – czyżby wyłom w koalicji…?

  • ahhahaah już wypatrujecie wyłomu a nawet małej dziurki zeby w nią wskoczyć i być bliżej koryta? 😀 na złość maniutkom i wieiulkom życzę kolorowej koalicji 5 lat strasznie bawią mnie sesje wszystkich rad. dziękuje Jarkowi że teraz mogę oglądać te kabarety na żywo

 10. Wlodawianka to taka Wisła Kraków w skali MIKRO. Jeden wielki wałek

  • Tylko w Krakowie i naszym miescie rzadzi czerwony beton

   • Włodawianka od lat jest w łapach pisiorów więc kulą w płot. W Wiśle rządzą też kibole wyklęci, pierwszy sort uwielbiany przez chłopaków w białych sukienkach z Częstochowy.

    • Widac idiotow na tym forum nie brakuje. Koles wiecej nauki a nie tatuazy.

    • Mieszkaniec | 5 stycznia 2019 at 22:45 |

     Szanowny galu to ze rzucales w szkole kamieniami to nie oznacza, ze znasz moj jezyk ojczysty. Wiec do nauki i do pracy, zarobic na podwyzszke na pensje towarzysza wice prezesa mpgk. Ciekawe czy beda potrafic rzetelnie uzasadnienie tej podwyzszki.

    • mieszkaniec | 5 stycznia 2019 at 23:31 |

     I jeszcze jedno celowo napisalem slowo podwyzszka w ten sposob, zamisat podwyżka. Idioto, glosowales na czerwona zaraze to teraz plac i placz.

 11. jaro, nie ponieważ tegoroczny budżet skupia się na generalnym remoncie trasy 812

 12. ale syf w tej włodawie

 13. Czy Wlodawianka ma już KRS bo chciałem przekazać 1% chłopakom

 14. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content