Budżet Obywatelski 2019 – ruszyło głosowanie

Rozpoczęło się głosowanie na propozycje zgłoszone do tegorocznego budżetu obywatelskiego. Mieszkańcy Włodawy wybiorą spośród pięciu propozycji.

1. Organizacja wykładu i pokazu ekonomicznego palenia w piecu. Zakup dwóch piecyków typu „koza” wraz z osprzętem, wyposażeniem i zapasem paliwa do przeprowadzenia serii szkoleń z techniki prawidłowego palenia przez Straż Miejską.
2. Poprawa funkcjonalności i estetyki targowiska przy ulicy Sokołowej – poprzez wykonanie lekkich zadaszonych konstrukcji wyposażonych w stanowiska handlowe.
3. Integracyjny plac zabaw dla dzieci niepełnosprawnych – zlokalizowany na placu przy skrzyżowaniu ulic Jasnej i Kraszewskiego.
4. Plac zabaw dla dzieci przy Przedszkolu Miejskim nr 1.
5. Kubiczne Lampiony Sztuki. Letnio-jesienna lampionowa galeria w otwartej przestrzeni publicznej.

Uprawnieni do głosowania są pełnoletni mieszkańcy Włodawy. Urny oraz karty do głosowania wystawione są w sekretariacie Urzędu Miejskiego we Włodawie, Szkole Muzycznej, Szkole Podstawowej nr 2 i 3, Przedszkolu Miejskim nr 1, Miejskim Przedszkolu Integracyjnym, Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji oraz Włodawskim Domu Kultury. Głosować można również internetowo za pomocą specjalnie przygotowanego formularza. Głosowanie potrwa do 10 maja. Wyniki poznamy tydzień później.

Skip to content