Brązowy medal w Mistrzostwach Polski – Kickboxing- full-contact

W dniach 12-14 kwietnia odbyły się Mistrzostwa Polski w Kickboxingu w formule full-contact, z włodawskiego klubu „Skorpion” działającego przy MKS Mechanik Włodawa w zawodach brała udział 16 letnia Monika Konieczna wychowanka klubu, która kickboxing trenuje od 7- roku życia.

Monika wystąpiła w kat. -60 kg juniorek młodszych gdzie przed rokiem po zwycięskich walkach dotarła do półfinału i zdobyła brązowy medal debiutując w ringu, w tym roku była faworytka do złotego medalu, niestety uległa w walce o finał późniejszej zdobywczyni mistrzostwa, zawodniczce z Piaseczna, Monika zdobyła brązowy medal. Mistrzostwa Polski odbyły się w Swarzędzu/koło Poznania i zgromadziły elitę światowego kickboxingu w MP full contact wystąpiło wielu świetnych i utytułowanych kickboxerów na czele z medalistami ostatnich edycji Mistrzostw Świata (2017, Budapeszt) i Mistrzostw Europy (2018, Maribor). Zgłoszeni są m.in. Mistrzynie Świata Karolina Dziedzic-Gruszowska (-70kg) i Beata Leśnik (+70kg), Mistrz Europy Robert Krasoń (-81kg), Wicemistrzowie Europy Karolina Mośko (-52kg) i Mateusz Kubiszyn (-86kg) oraz brązowi medaliści ME Paulina Saczuk (-56kg), Emilia Czerwińska (-60kg), Przemysław Kacieja (-63,5kg), Jakub Pokusa (-71kg) i Szymon Wąs (-91kg).

Wyjazd na Mistrzostwa Polski był możliwy dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miejskiego we Włodawie oraz Starostwa Powiatowego we Włodawie, a także dzięki prywatnym sponsorom takim jak Pan Wiesław Blicharski właściciel firmy „ Handbud ” we Włodawie i Hotelu „DROB” w Urszulinie, Państwu Marii i Ryszardowi Drob.

1 komentarz "Brązowy medal w Mistrzostwach Polski – Kickboxing- full-contact"

  1. Gratulacje 🙂

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki