Bez dożynek

Pandemia skutecznie zrewidowała plany włodawskiego starostwa, wyłączając z kalendarza imprez Dni Dobrosąsiedztwa, Jarmark Holeński oraz dożynki powiatowe. Te ostatnie odbędą się w bardzo, ale to bardzo ograniczonej formie.

To już pewne. Powiat włodawski nie będzie organizował ani dożynek powiatowych, ani Jarmarku Holeńskiego. – Naszym priorytetem jest zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców powiatu – mówi starosta Andrzej Romańczuk. – Między innymi z powodu pandemii zrezygnowaliśmy z Dni Dobrosąsiedztwa i Jarmarku Holeńskiego.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

4 komentarzy "Bez dożynek"

  1. Zwrócicie uwagę ze juz nie straszą wasz liczbą zgonów na Korona, a liczbą zarażonych, oczywiście ponad 90% to są przypadki bezobjawowe,większość to górnicy to nie przypadek a POLITYKA RZĄDU (?)

  2. Coś czuję że na jesień będzie “druga fala” koronawirusa. Popatrzcie że wszyscy powoli wracają do normalności tylko nasz cudowny starosta z zsl utrzymuje nadzwyczajny reżim sanitarny. Do starostwa cię nie wpuszcza żebyś nie kręcił się po korytarzach, sesji absolutoryjnej nie ma, dożynki czyli sztandarowa impreza zsl-u odwalana a sam starosta znikną i od dłuższego czasu się nie pojawia. Coś musi być na rzeczy

  3. Władze się cieszą, bo już teraz nic nie muszą robić…

  4. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content