Będą mandaty za gołe nosy

Czwarta fala koronawirusa przybiera na sile. Najgorzej jest na Lubelszczyźnie, gdzie jest najmniej zaszczepionych osób. Dlatego policjanci zwracają baczniejszą uwagę na stosowanie się do przepisów sanitarnych. Włodawscy funkcjonariusze kontrolują pod tym kątem lokale i przypominają, że za brak maseczki w sklepie czy urzędzie grozi mandat karny.

Włodawscy policjanci systematycznie kontrolują obiekty handlowe oraz usługowe pod kątem przestrzegania przepisów sanitarnych związanych ze zwalczaniem pandemii koronawirusa. – Nasi funkcjonariusze każdego dnia obecni są w rejonach, gdzie grupują się większe ilości osób – mówi Elwira Tadyniewicz z KPP we Włodawie. – W ten sposób policyjne patrole dbają o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu włodawskiego.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Będą mandaty za gołe nosy"

 1. oo lubelska ciemnota zbiera zniwa,,, na kolana chamy !!!

 2. I BARDZO DOBRZE, NIECH PŁACĄ jak im ciężko maseczkę nałożyć

 3. a kiedy mandaty za niedziałającą służbę zdrowia?

 4. Prawda jest taka że nie ma komu egzekwować przepisów. Te kilkanaście minut wiekszość z nas wytrzyma w masce w sklepie. Policje wysyła sie wzdłuż granicy lub do zabezpieczania imprez partyjnych to jest jak jest. Zresztą jak w sklepie nikt nie zwraca uwagi nawet na limity osób. Podzielono nasz naród tylko. W Lublinie ochrona nie wpuszcza bez maski i jakoś wiekszość potrafi się podporządkować.

 5. A jak tam coniedzielne spędy owieczek w Ludwiku i przy rondzie? Klecha odkaza raczki jk rozdaje wafelki?

  • Uważaj abyś nie potrzebował spotkania z “klechą” w godzinę śmierci.

  • A odezwał się pizduś w tęczowych rurkach,

   • Wole miec teczowe rurki niz sie bukać z patusami Twojego pokroju.

    • a kmiot nie wie, że rurki jak zbytnio uciskają klejnoty to są przyczyną niepłodności a może to dobrze za tacy nie będą ojcami

     • Hej szlachcicu nie wiem co i gdzie Ciebie uciska ale zdania po Polsku sklecić nie potrafisz. Niestety pewnie podobnego sobie imbecyla już spłodziłeś.

 6. Moze najwyższy czas, aby Służby udały się do szkół, gdzie większość młodzieży nie nosi maseczek na przerwach! O 1.5 metrowym dystansie nie wspomnę.

 7. covid to straszna choroba brak jest nam odporności i tyle a maseczki czy szczepienie to profilaktyka życzę zdrowia.

 8. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.