Bazar przy Sanguszki doczeka się remontu

Włodawski ratusz planuje modernizację kolejnego miejskiego targowiska. Chodzi o bazar przy ul. Sanguszki, który podobnie jak ten przy Lubelskiej, ma przejść gruntowny lifting.

– W tym roku planujemy przygotować projekt, dokumentację techniczną inwestycji. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, prace ruszą w 2023 roku – informuje Leszek Wiatrowski, kierownik wydziału inwestycji i rozwoju urzędu miasta.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

2 komentarzy "Bazar przy Sanguszki doczeka się remontu"

  1. Nie wiem czy to w ogóle możliwe, prawdopodobnie nie, gdyż są to chyba obiekty prywatne. Ale te metalowe baraki na tym placu, czy te drewniane kurniki w rzędzie po drugiej strony ulicy. Ludzie czy wam nie wstyd w takim anturażu handlować? Toż to jak Stadion 10-lecia w latach 80 XX w., Różyckiego, albo Rembertów. A cztery dekady przeszły. Już nawet Ci co ze szczęk kiedyś kupowali, nie przyjdą do takiego syfu. I dziwicie się, że was sieci dobijają. Zobaczcie biedra, parę lat i remont. I ludzie będą chodzić tam, i tam kupować, bo zawsze przyjemniej, gdy czysto, świeżo, porządek a nie syf sprzed czterech dekad. Zburzcie to i postawcie ładny szeregowy pawilon, przede wszystkim nie ogradzajcie tego terenu, tylko witrynami odwróćcie na zewnątrz, zadbajcie o otoczenie, czystość, fajny wystrój a wtedy i pare złotych więcej każdy zapłaci niż w dyskoncie.

  2. A czyja własnością jest ten dawny targ? Czy aby nie naszego Miasta a cudnej urody budy stoją tam na zasadzie dzierżawy terenu ? Zrobić trzeba jakiś porządny projekt a państwo handlujący niech postawią wg niego swoje obiekty. Jeśli ktoś nie wyrazi zgody to wymówić umowę dzierżawy. Inaczej jest chyba z ” drewnianymi kurnika mi wzdłuż ul Sanguszki. To teren prywatny ale myślę, że ad wyglądu tj estetyki tych przybytków Miasto też ma coś do powiedzenia

  3. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content