Bardzo dobry występ Szymona Zguczyńskiego w 3 Grand Prix Polski Żaków

W dniach 22-23.04.2017 r. rozegrano w dalekim Kwidzynie 3 Grand Prix Polski Żaków w tenisie stołowym. Wśród ponad 80 zawodników z całego kraju bardzo dobrze zaprezentował się zawodnik SMS Włodawa, Szymon Zguczyński zajmując wysokie 7 miejsce. W pierwszym dniu w turnieju grupowym pewnie pokonał 3:1 Piotra Biernackiego (PMDK Miastko), następnie 3:0 Artura Gromka (LUKS Warmia Lidzbark Warmiński) i Bartosza Hoffmana (UKS THE BEST Bestwinka), awansując z pierwszego miejsca do turnieju pucharowego. W meczu o czołową 16 turnieju pokonał Roberta Żydka (LKS Piotrowice) a następnie po trudnym spotkaniu 3:1 Dawida Szczygła (PKS Kolping Jarosław), awansując do czołowej ósemki turnieju. Niestety w drugim dniu,  w meczu o medal, uległ 1:3 Dawidowi Jadamowi (PKS Kolping Jarosław) a następnie w meczu o miejsce 5, pomimo prowadzenia 2:0 i 2:1 a secie czwartym 9:6 ostatecznie uległ Kacprowi Tureckiemu (UKS Rokicie Szczytniki). W ostatnim meczu, o miejsce 7, pokonał Michała Janika (Niestowarzyszony) 3:1 Gratulujemy i życzymy powodzenia w Mistrzostwach Polski Żaków, które zostaną rozegrane w czerwcu, w Krakowie. Udział w turnieju sfinansowali rodzice zawodnika.