„BAL Z KLOWNAMI” w Przedszkolu Miejskim nr 2 we Włodawie

21 lutego w Przedszkolu Miejskim nr 2 we Włodawie odbył się bal karnawałowy, którego tematem przewodnim była „Wesoła zabawa wśród klownów”. Tego dnia już od rana pojawiały się w przedszkolu kolorowe postacie, a dzieci z niecierpliwością czekały na tę niezwykłą chwilę, aby przebrać się za bohaterów znanych bajek i przenieść w magiczny świat, gdzie czekały ich wesołe zabawy z kolorowymi klownami.


Po prezentacji strojów rozpoczęły się tańce – przy rytmach wesołej muzyki, przeplatanej pląsami, zabawami tanecznymi i korowodami. Nie zabrakło również konkursów, w których dzieci chętnie uczestniczyły. Na sali podczas pląsów robiło się bajecznie i kolorowo. Wszystkie przedszkolaki świetnie bawiły się wspólnie ze swoimi paniami, które próbowały dorównać swoim wychowankom w pomysłowych strojach. Prym wiodły wodzirejki balu – panie Agnieszka Śpiewak i Magda Lewandowska, które pomyślały o dobrej muzyce i zabawach. Wszystkie panie jak czarodziejki, dostarczając dzieciom wielu przeżyć i radości sprawiły, że spełniły się ich marzenia, a bal pozostanie pięknym wspomnieniem.

UM Włodawa

1 komentarz "„BAL Z KLOWNAMI” w Przedszkolu Miejskim nr 2 we Włodawie"

  1. Jeszcze trochę a będą pisać, że Przedszkolu nr 2 Krzysio czy Ewa kichnęła i z tego stworzy się wydarzenie na całą Włodawę. Czas się wziąć do pracy i przestać bić pianę.

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content