Awaria ogrzewania MPGK

Dzisiejszego wieczoru miała miejsce awaria jednego z węzłów MPGK dosyłającego ciepło. Najprawdopodobniej problem wystąpił w pobliżu osiedla przy ul. Wojska Polskiego nie mniej jednak brak ogrzewania i ciepłej wody jest odczuwalny w całym mieście. Jeśli ktoś posiada więcej informacji na ten temat (w tym przewidywany czas naprawy) prosimy o kontakt. W celu poinformowania jak największej ilości mieszkańców.

 

AKTUALIZACJA informacja z facebooka Burmistrza Włodawy – Wiesława Muszyńskiego

Mieszkańców Włodawy, którzy chwilowo marzną w swoich domach, informuję i potwierdzam, że jest awaria sieci ciepłowniczej w całym mieście. Został powołany sztab kryzysowy. W większości miasta awaria jest zażegnana. niedługo zostanie dostawa ciepła wznowiona, nie wiadomo jeszcze jak wygląda sytuacja w północnej części miasta. Służby MPGK działają, póki co stanęły na wysokości zadania. Będę informował na bieżąco.

1 Komentarz do "Awaria ogrzewania MPGK"

 1. Paloma13345 | 7 stycznia 2017 at 21:16 |

  Ciekawe kiedy naprawą awarię? Czy ktoś coś wie?

 2. do Paloma | 7 stycznia 2017 at 21:29 |

  W maju!!!

 3. Jak jest zima, to musi być zimno. Czy ja palę? A ja palę cały czas pani Ewo:-)

 4. Paloma13345 | 7 stycznia 2017 at 21:53 |

  Przerwy w dostawie wody od 23.00

 5. To i wody też nie będzie?

 6. Zamiast remontować sieć ciepłowniczą zarobione pieniądze z MPGK idą na szkołę muzyczną i dywidendę dla Urzędu Miasta. Spółka MPGK jak sama nazwa wskazuje jest komunalna czyli wszystkich mieszkańców i całość zysków powinna iść na jej rozbudowę, remonty i obniżenie opłat jej właścicielom – czyli mieszkańcom miasta. Podziękujemy Panu przy urnach Panie Burmistrzu – “złodzieju” naszych pieniędzy !!!

 7. Ciepło ubrany. | 8 stycznia 2017 at 09:42 |

  A lód na szybach po nocce się osadził. Czy ktoś wie jak tam postępy? Ogrzewania i ciepłej wody nadal brak.

 8. Żądamy dymisji odpowiedzialnego za sieć ciepłowniczą Wiceprezesa Edwarda Łągwy. Natychmiast.

 9. un do stołka przyrósł,możeta se pożądać

 10. Dziękujemy za szybką reakcję i usunięcie awarii. Szczególne wyrazy uznania i podziękowania dla Panów, którzy przy 20 stopniowym mrozie pracowali przez kilka godzin

 11. gdyby przewodniczacy sld wieslaw dywidende przeznaczyl na remont sieci cieplowniczej tak jak planowala spolka, zamiast wydawac milon zlotych na szkole muzyczna i imprezy, to nie byloby takich problemow w miescie. a dzisiaj bedzie wypisywal jakies durnowate odezwy na narodu jak kiedys jego starsi koledzy partyjni.

 12. A może musiał sfinansować nowe stanowisko – Wiceprezesa ? Zajmuje je E.Łągwa.

 13. co niektórzy piszą o pieniądzach z mpgku. nawet jeśli jakaś ich część idzie na szkołę muzyczną i inne cele to jako mieszkanka miasta jestem z tego zadowolona. przez kilka ostatnich lat mpgk nie dawało na nic pieniędzy mimo dużych opłat – nic mi przynajmniej o tym nie wiadomo – a remontów sieci tak czy inaczej nie było. gdzie więc wtedy podziały się te pieniądze? jak już płacimy tyle za media to dobrze że chociaż w ten sposób część wraca do mieszkańców. moja córka jest uczennicą szkoły muzycznej i bardzo się cieszę że mpgk pomógł w jej powstaniu.

 14. Zastanów się Kobieto czy nie szkoda dziecka aby chodziło do takiej pseudo szkoły !!! Wyślij je lepiej do lepszej szkoły, gdzie odpowiedni ludzie pokierują twoje dziecko i wydobędą z niego talent muzyczny. Jak na razie to takie ognisko muzyczne mogło by być w MDK i na pewno mniej by kosztowały mieszkańców niż spłata długów wyborczych Burmistrza, oraz chore fanaberie organisty.

  • drogi “ty” od mojego dziecka trzymaj się z daleka! nie będziesz mi mówić w imię jakichś chorych ideologii politycznych do jakiej szkoły mam posyłać dziecko! jedni “spłacają długi wyborcze” i mają “chore fanaberie” dzięki czemu dzieci z Włodawy mają szansę się rozwijać, a inni tak jak “ty” potrafią tylko narzekać i szukać dziury w całym. nie pozdrawiam!

 15. Żenada na fejsie: Panie Burmistrzu! Kochamy Pana, że jest Pan z nami tak NAPRAWDĘ “serduszko: !!!

 16. W.Muszyński | 8 stycznia 2017 at 23:04 |

  Za “złodzieja” zostanie wszczęte postępowanie. Proszę administratora o nie usuwanie komentarza z 7 stycznia, godz 23.23 “ktoś”

 17. O sekretarz straszy. Może zamiast straszenia to sekretarz wziąłby się do pracy, w czasie kampanii tyle naobiecywała, a efektów zero. Pieniądze z dywidendy wypracowanej przez Spółkę miejską zamiast przeznaczyć na modernizację linii ciepłowniczej to roztrwonił, wspólnie ze swoimi ludźmi oddał kilkanaście milionów zamiast wcielić w życie rewitalizację starej części Włodawy, a dzisiaj przechwala się, że on będzie remontował tą część miasta, istne wariatkowo.

 18. włodawianka | 9 stycznia 2017 at 12:04 |

  Szacunek burmistrzowi za informację i postawę godną gospodarza. Tylko i wyłącznie od niego i jego informacji na dostępnych portalach informacyjnych i społecznościowych wiedziałam co się dzieje w moim mieście. A do niezadowolonych i złośliwych mam propozycję by zainteresowały się poważniej problemem. Stan techniczny rur to nie wina obecnego burmistrza. Infrastruktura istnieje od kilkunastu lat więc konserwacje powinno się przeprowadzić dawno temu. Cóż takiego w tym temacie zrobili poprzedni włodarze? radni?. Nie pamiętam by ktoś z poprzednich lub obecnych proponował w tym temacie podjęcie prac. Gratulację Panie Burmistrzu.

 19. Patrząc na dokonania obecnie nam panującego przewodniczącego rzec można istny populista.

 20. do "włodawianki" | 9 stycznia 2017 at 12:32 |

  Jak możesz coś pamiętać, skoro tym co dzieje się we Włodawie dowiadujesz się z portali i od niego. Do twojej informacji od dawna modernizowana jest infrastruktura w ramach wyznaczonego planu: Modernizacja źródła ciepła w celu dostosowania do zmieniających się przepisów i standardów emisyjnych oraz optymalnego wykorzystania paliw.Sukcesywna wymiana wyeksploatowanych odcinków sieci na nowe w technologii rur preizolowanych, mająca na celu zmniejszanie strat na przesyle oraz zmniejszanie do minimum awarii sieci.
  Wykonywanie nowych przyłączy ciepłowniczych. Wykonywanie bieżące modernizacje i ulepszeń w węzłach ciepłowniczych itd. Jednak gdy tworzy się swojemu partyjnemu koledze miejsce pracy, gdy zysk przeznacza się zamiast na realizację celów MPGK, tylko na imprezy, to potem tą takie skutki nieodpowiedzialności.

 21. Braku ciepła specjalnie nie odczuliśmy, po zauważeniu że woda przestała być ciepła, a grzejniki są chłodne, okna przestawiłem na “uszczelnione”. Pewnie dużo dało też to, że blok jest dobrze ocieplony. Trzeba było tylko zagrzać na gazie wodę do jako-takiego umycia się wieczorem, bo rano już była ciepła. Dziękuję służbom za sprawne usunięcie awarii:)

 22. Może szanowna włodawianka zajęłaby się pracą, jest zima trzeba patrzeć które drogi powiatowe są nieodśnieżone, a nie siedzieć przy kompie i pisać hymny pochwalne na cześć wiesia. A tak na marginesie, to można zamontować głośniki na słupach i wówczas wiesław mógłby przemawiać codziennie głosząc wszem o swoich dokonaniach i przyszłych przedsięwzięciach.

 23. włodawianka | 9 stycznia 2017 at 14:37 |

  Anonimie, widzę że jesteś osobą bardzo ograniczoną gdyż wg. Ciebie to w takich godzinach wszyscy powinni być w pracy. A nie wpadłeś na to że mogą być już po pracy? nie każdy jest “biurwą” lub czynnym zawodowo. Widzę ze z tobą to jałowa dyskusja. Co by burmistrz nie zrobił to i tak wg. ciebie będzie źle. Ja tylko podziękowałam za to iż zachował się godnie i zgodnie z zajmowanym stanowiskiem. Poinformował mieszkańców będąc po godzinach pracy. Kończę więc gdyż nie ma z kim dyskutować.I mam prośbę, przestań obrażać ludzi którzy maja inne zdanie ( a pro po kogoś mi to przypomina)

 24. To,że burmistrz na portalach internetowych informuje mieszkańców o nagłym zdarzeniu w mieście to jego obowiązek i plus za to . Poprzednikom taka forma kontaktu była obca. Awaria w dostawie ciepła to nagłe zdarzenie spowodowane róznymi czynnikami i nie na miejscu tu jest wytykanie co zrobił, a czego nie zrobił.Awaria , szybkie decyzje , ofiarność ludzi w nocnej pracy przy mrozie 20 stopni i awaria usunięta- szacun dla nich. P. Burmistrzu , czy Pan nie jeżdzi samochodem po ulicach naszego miasteczka? Jeżeli Pan nie jeżdzi to proszę objechać kilkanaście ulic.Być może równie szybko zapadną decyzje w sprawie ich oczyszczenia z lodu i błota pośniegowego.Stan przejezdności ulic niestety , ale kojarzy się z zapadłą dziurą, do której mało kto zagląda.

 25. A co się dzieje z miejskim projektem dotyczącym OZE ??? Nie ma żadnej informacji dla mieszkańców na ten temat a ponoć ponad setka gmin w województwie już umowy podpisuje.

 26. BRAK SOLARÓW we Włodawie Wstyd i kompromitacja. Balety zamiast projektów i środków unijnych.

 27. a czy to prawda, ze wniosek ten przygotowywała ciocia z wujkiem?

 28. Ile można wypalić fajek i zjeść bułek za 5 tys złotych???

 29. To co widzę, to po kolei: informacja o awarii, nocna odezwa burmistrza. Powstał sztab kryzysowy, panowie nocą w mrozie wykonali ciężką robotę, ktoś się rano jeszcze poskarżył na mróz na szybach, a po 14:00 pierwsze podziękowania za szybką naprawę. I o co chodzi?! Czytam te wszystkie idiotyczne obraźliwe wpisy o komunie, szkole muzycznej, imprezach, osobiste wycieczki pełne chamstwa i…aż mi wstyd. To jest część jakiejś permanentnej gehenny prowadzonej przeciwko zapracowanemu człowiekowi. Kto to pisze? Chyba przegrani przeciwnicy polityczni, którzy nie widzą sensu życia poza wbijaniem szpileczek przy dowolnej okazji. Pisząc “dowolnej” mam na myśli taki absurd, jak np. awaria rur, na którą NIKT nie miał wpływu. Ale w jakim stylu? To świadczy tylko o Was moi drodzy! Budujące są wpisy zwykłych Obywateli, bo są spokojne, sensowne i pokazują, że nie wszyscy we Włodawie żyją dowalaniem burmistrzowi.

 30. Na Chełmskiej nie ma wody w kranach. Znowu awaria?

 31. tańce hulanki swawole mało miasta nie rozwalą

 32. A gdy Mariuszek będzie burmistrzem nie będzie żadnych awarii. Ba, nie będzie nawet mrozów. Właściwie to… niczego nie będzie…

 33. jak można zauważyć, to dzisiejsze osiągnięcia wiesia są tylko widoczne u niego na fb. tak jak obiecywał w czasie kampanii, przez dwa lata pozatrudniał ludzi tylko po konkursie, bez powiązań partyjnych i koleżeńskich, stworzył nowe miejsca pracy w specjalnej strefie ekonomicznej, zrewitalizował czworobok, pozyskał pieniądze na odnawialne źródła energii w mieście, pomógł w nielikwidowaniu włodawskiego PKS-u,ogólnie samo pasmo sukcesów które pozwala się bawić na całego.

 34. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki