Atak na biuro Pawłowskiej: zostanie zniszczone, a pracownica zginie w szambie

Posłanka Monika Pawłowska poinformowała o napaści na swoje biuro poselskie we Włodawie. Sprawcą okazał się znany policjantom starszy mężczyzna, który już niejednokrotnie składał groźby karalne na wiele instytucji we Włodawie.

W środę (26 października) doszło do nietypowego zdarzenia w biurze poselskim Moniki Pawłowskiej we Włodawie. Do siedziby parlamentarzystki przy ul. 11 listopada wtargnął mężczyzna i kierował pod adresem pracownicy biura groźby karalne. Posłanka poinformowała o ataku opinię publiczną na Twitterze.

– Mężczyzna wtargnął dzisiaj do mojego biura poselskiego we Włodawie i groził śmiercią mojemu pracownikowi. Krzyczał, że „biuro zostanie zniszczone”, a moją pracownicę „utopi w szambie, gdzie zginie”. Obecnie pracownica przebywa na policji i składa zawiadomienie w tej sprawie. Nie jestem w stanie nawet komentować tej sytuacji. Po prostu nie ma słów, którymi można opisać to co czuję ja a przede wszystkim moi współpracownicy i rodzina. Na szczęście nikomu nic się nie stało – tym razem – napisała posłanka.

Policja potwierdziła zdarzenie.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

23 komentarzy "Atak na biuro Pawłowskiej: zostanie zniszczone, a pracownica zginie w szambie"

 1. Mam odruch wymiotny jak widzę szyld z tą personą

 2. Tusk, Lempart, Nitras, Trzaskowski podgrzewają atmosferę polityczną to co tu się dziwić

 3. Pani Paulino gratuluję występu w wiadomościach 🙂

 4. Najlepiej komentować i krytykować.Nie jestem w partii, ale jak tylko otworzyło się biuro zaszłam w sprawie rodziców, Pani jest bardzo miła osobą, uśmiechniętą która widać, że chce pomóc, wysłuchała jaki jest problem i pomogła moim rodzicom.Za co serdecznie dziękuję tej Pani, słowa dziękuję to za mało.
  To co spotkało tą kobietę nie chciałabym być na jej miejscu. Ludzie postawcie się w sytuacji tej Pani.
  Pozdrawiam Panią z biura i dziękuję za pomoc w sprawie rodziców.

 5. Skoro sprawca był znany policji to dlaczego wcześniej nie zatrzymali obywatela, musiało dojść do takiej sytuacji. Dzięki Bogu kobiecie nic się nie stało.
  Wariatów trzeba od razu zatrzymywać, a nie doprowadzać to niebezpieczeństwa.

 6. Nie jaka mazurkowa co do Brukseli uciekła i € kosi za nic nie robienie w takiej sytuacji powiedziała by.Nie popieram ale rozumiem.

 7. Ty Balbina Polką jesteś? Chyba nie, więc mołczi!

 8. Balbina to ps operacyjny Jarosława Kaczyńskiego:)

 9. Trzeba rozumieć co się czyta :))))

  • wiesz co pajacu jakby mieliby coś na Kaczyńskiego to tvn dawno by to opublikował, a tak pozostał im sianie nienawiści i robienie z takich bolków jak Wałęsa bohaterów

   • Jakby Macierewicz nie zgarnął swojego czasu wszystkich teczek, to byłoby co publikować. Właśnie rozpoczął się proces – wg. Kaczyńskiego o zniesławienie – przeciwko dziennikarzowi śledczemu, który ujawnił materiały pochodzące wg jego źródeł z teczki Kaczyńskiego, dotyczące jego homoseksualizmu oraz związków intymnych twojego idola m.in. z gen. WP, jakimś prawnikiem i dziennikarzem. Oczywiście, cały proces został utajniony a opinia publiczna poinformowana została jedynie przez pozwanego – w momencie otrzymania pozwu – przeciwko któremu uruchomiono cały aparat państwa PIS. Jak widzę tego małego, zakompleksionego starucha w dwóch różnych butach, z przekręconym zegarkiem na ręku i łupieżem na klapach marynarki, nienawidzącego feminizmu i zwalczającego inne niż heteroseksualna orientacje to przypomina mi się inny, mały zakompleksiony człowiek nienawidzący i eksterminujący nację, z której sam pochodził. Słowa żony Macierewicza “Jesteś mi obcym człowiekiem…”. w świetle kariery Miśkiewicz, czy Jannigera brzmią conajmniej dwuznacznie i zdają się wskazywać przyczyny niezwykłej lojalności prezesa i jego giermka.

 10. zdrajczyni

  • mieszkaniec | 11 listopada 2022 at 09:52 |

   do szkoły tumanie, nawet nie wiesz jak poprawnie napisać mieszkańca mojego miasta

   • większość w tym mieście to cebulaki, włodawianie już nic nie mają do powiedzenia, zbyt ich mało pozostało

 11. Nie zdziwiło Was nigdy, że Jarosław, Antoni i inni towarzysze nie mieli teczek ?!?!? :)))

 12. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content