Apel do włodawskiej oświaty o informacje na temat obecnej sytuacji

Redakcja serwisu Elbi.pl zwraca się z prośbą do dyrekcji, nauczycieli oraz innych osób pracujących w oświacie na terenie Powiatu Włodawskiego o informacje na temat najbliższych dni w związku z planowanymi akcjami protestacyjnymi.

W razie odwołania jakichkolwiek zajęć dajmy szansę rodzicom o jak najszybsze zorganizowanie opieki nad swoimi dziećmi.

Aby uniknąć zamieszania zachęcamy o informację drogą mailową: redakcja@elbi.pl, telefoniczną na numer: 691 516 446 lub poprzez kontakt na naszym profilu Facebook – https://www.facebook.com/elbipl/

24 komentarzy "Apel do włodawskiej oświaty o informacje na temat obecnej sytuacji"

 1. HAAAHH Apel do kogo? Sami nie wiedzą a Wy się ich o coś pytacie . Jedyne co wiedzą to po odbębnieniu kosmicznej ilości 5 godzin dziennie ,,gdzie godzina to 45 minut” larum podnosić ,że są przepracowani i 4 do 8 tys zł miesięcznie to za mało .:) W poniedziałek po mieście będą bankowo latać w ramach strajku zakupy robić tam się dowiem to Wam odpowiem.

  • Anonimie coś nie tak z Twoją wiedzą. Limit tygodniowy w szkole to 18 godz. Limit tygodniowy w szkole specjalnej to 16 godz. A teraz klawiatury w ruch piszcie nauczyciele jak to sprawdzacie zaszyty do 24 w nocy.

 2. Idiota…. Takich to tylko na włodawskim targu szukać

 3. Czołowy włodawski polityk- nauczyciel,,Dobrej zmiany”, coś oficjalnie powie? Czy boi się pani B.M z Chełma?

 4. Łączy Nas Szkolnictwo nie tylko Samorząd ,,koryto" | 6 kwietnia 2019 at 09:10 |

  Co tu dużo pisać, właśnie nadszedł czas by sprawdzić władze samorządowe w jaki sposób wywiążą się ze swoich nałożonych ustawą obowiązków. Mianowicie Zapewnienie młodzieży ciągłości nauki, opieki na terenie placówek szkolnych zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. Znając życie w takich sytuacjach zanurkują głowami w piasek i będą udawać ,że to ich nie dotyczy lub o niczym nie wiedzieli bo im nikt nie powiedział . hahahahah Na piastującym stanowiska wójta, burmistrza spoczywa takowy obowiązek , Bardzo porośliście o głosy podczas wyborów a teraz ja bardzo proszę o wywiązanie się ze swych obowiązków.

 5. Pisowskie trolle już działają.Najważniejsze -zaczynamy hejtować na nauczycieli oraz samorządowców. Musimy utrzymać się przy korycie.

 6. Zamiast sprawdzać samorządy, Sprawdź Rząd!!!

 7. Na krowy i świnie TAK! NA Nauczycieli Nie! Tak panie WH?

 8. Spokojnie nie panikujcie rachunek za opiekę nad dziećmi wysłać do Burmistrza lub Wójta

 9. Rachunek wysłać do ministra edukacji!

 10. Nauczyciele tak się przejmują dobrem uczniów, że strajkują zwykle przed egzaminami np. poprzednio przed maturalnymi. W ten sposób sami niszczą swój wizerunek, i tak mocno nadszarpnięty. Ich żądania płacowe wymuszą w efekcie zmiany systemowe, inaczej żadna władza nie da rady im sprostać. Kto policzył, ile miałaby kosztować godzina pracy nauczyciela, bez znaczenia czego naucza w-f czy matematyki?

 11. dlaczego nauczyciel tzw. znp w lipcu i sierpniu bierze forsę za zerowe PENSUM ??????

 12. Nie tylko tzw.znp, ale wszyscy biorą, mają prawnie zagwarantowane- nawet Ci z Solidarności i PiSu też!

 13. Nic tylko ciągną z tego kraju tyle by jak najwięcej wyrwać sobie, nie patrząc że państwo nie wytrzyma takiego obciążenia. Tacy ludzie nauczają obecnie w szkołach, WSTYD !!!!!!!!!!!!!!!

 14. Państwo wytrzymuje 500 plusy, to i to może wytrzyma! A na te 500+ składają się też nauczyciele.

  • jeżeli już, to “składają” się jedynie Ci którzy wytwarzają PKB, ale skąd Ty masz to wiedzieć, przecież jesteś strajkującym nauczycielem …

 15. Wszyscy strajkujmy w ramach solidarności z nauczycielami niech nam zabiorą a Im dadzą .My ludzie pracy robotnicy z łatwością przeżyjemy zarabiając aktualnie 1634 zł netto . Mało tego by dać nauczycielom komuś trzeba zabrać pikietujmy niech nam zabiorą bo jak musi nam wystarczyć 1634 zł natto to i za 1500 zł netto tez będzie nam się żyło godnie . Rodacy ruszmy masowo do pomocy braciom nauczycielom.

 16. Jestem z nauczycielami i ich walką o kaskę, ALE tydzień pracy to 40 godzin i urlop 26 dni w roku.Pracując 8 godzin dziennie sprawdzą karkówki i klasówk nie będą dźwigać do domu zbędnych papierków.Sprawiedliwie społecznie będzie teź 26 dni urlopu, czym się różnicie od innych pracujących.Po spełnieniu tych warunków powinniście dostać to o co walczycie tj.1000zł brutto.

 17. Brawo nauczyciele! Walczcie o swoje i nie dajcie się omamić bajeczkami o biednym państewku,które na nic nie stać.

 18. nie zapłacić strajkującym nauczycielom niech sobie strajkują cały rok
  utworzyć szkoły prywatne i wtedy zobaczymy jaką mają wiedzę , wstyd i to jest wychowanie pedagogiczne

 19. Nauczyciele wiedzą, że nie będą mieli płacone. Więc spokojnie z tym nawoływaniem. Oczywiście tzw. Łamistrajków to nie dotyczy, oni dostaną pieniądze.

 20. Silna reprezentacja powiatu włodawskiego na konwencji PiS w Lublinie! Może coś ,,załatwią” dla nauczycieli, bo wśród nich zapewne są przedstawiciele oświaty! A moze pojechali tam, by załatwić sobie intratne posadki, a los kolegów po fachu ich nie obchodzi?!

 21. Niektórzy już dostali prezenty od p. B.M: np. stołek dyrektorki na poczcie (ciekawe czy za średnią krajową?). Teraz zaczyna prowadzić kampanię anty nauczycielom na fb. Jakoś trzeba się odwdzięczyć, prawda? O panu W. H, NIE WSPOMNĘ!

 22. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki