Anna Popek chrzestną wodowskazu?

Znana prezenterka telewizyjna Anna Popek zostanie matką chrzestną odnowionego wodowskazu na Bugu we Włodawie – dowiedzieliśmy się w ratuszu. Nowy wodowskaz ma być jedną z atrakcji miasta i powstanie w przyszłym roku. Informacja o tym wydarzeniu ma być newsem telewizyjnej „dwójki”.
Skąd ten pomysł? Zapytaliśmy burmistrza Wiesława Muszyńskiego – Pani Ania, spacerując nad Bugiem, podczas ostatniego Festiwalu Trzech Kultur chciała koniecznie zobaczyć słynne z radiowej „jedynki” miejsce. Była tam i w czasie festiwalu rozmawialiśmy, że miejsce jest zaniedbane i niewykorzystane promocyjnie czy turystycznie. Oczywiście potwierdziłem to, bo też tak uważam. Powiedziałem jej, że zamierzamy zrobić tam porządek i zaproponowałem, że skoro już pani Anna o to miejsce tak walczy, to my je zrobimy, ale ona musi być matką chrzestną oficjalnego otwarcia; i ogłosimy to całej Polsce na antenie telewizyjnej „dwójki” u niej w programie „Pytanie na śniadanie”. Pani Ania zgodziła się. Zatem nie pozostaje nam nic innego, jak najszybciej odmienić to miejsce, nie możemy przecież nie wykorzystać takiej promocji Włodawy.
Warto dodać, że prowadząca popularny program Pytanie na śniadanie Anna Popek, w jednej z ostatnich emisji miło i serdecznie wspominała udział we włodawskim FTK. Burmistrz podziękował jej za to w oficjalnym mailu. – Serdecznie pozdrawiam Pana i tych, którzy tak świetnie przygotowali Festiwal. To naprawdę było dla mnie ciekawe i bardzo przyjemne przeżycie. Włodawa jest urocza, że o Bugu we Włodawie nie wspomnę. Oczywiście podtrzymuję obietnicę przyjazdu na chrzciny – napisała prezenterka w odpowiedzi.

źródło Nowy Tydzień

Zmiana wielkości czcionki